ШВЛ, респіратори, окуляри: Німеччина передала ЗСУ гумдопомогу на 130 тисяч євро

ШВЛ, респіратори, окуляри: Німеччина передала ЗСУ гумдопомогу на 130 тисяч євро

ШВЛ, респіратори, окуляри: Німеччина передала ЗСУ гумдопомогу на 130 тисяч євро
Facebook

Німеччина передала українським військовим гуманітарну допомогу на суму близько 130 тисяч євро. Серед гумдопомоги - 20 апаратів штучної вентиляції легень й засоби особистого захисту від COVID-19.

Про це повідомляє посольство Німеччини.

Сім європалет із гуманітарним вантажем доправили з Бланкенбурґа в горах Гарц до української столиці.

"Особливо важливими є 20 мобільних апаратів штучної вентиляції легенів, які в критичних випадках можуть врятувати життя, а рятувальники можуть їх гнучко застосовувати в разі потреби. Серед предметів, що передаються в дар, є респіратори класу FFP 2, захисні окуляри, дезінфекційні засоби та захисні рукавички для щоденних потреб у госпіталі", – йдеться в повідомленні.

Читайте також: 13 українських військових відправили на лікування до Німеччини

Під час передачі гумдопомоги Головному військовому клінічному госпіталю Міноборони в Києві була присутня послиня Анка Фельдгузен та заступник міністра оборони Анатолій Петренко.

"Я рада, що Німеччина і в цей важкий час твердо стоїть на боці України", – сказала Анка Фельдгузен.

Як додали у посольстві, Збройні сили Німеччини – Бундесвер – надають гуманітарну допомогу Україні регулярно. Зокрема, від 2014 року 134 українські солдати, поранені на Донбасі, пройшли лікування в п’яти німецьких військових госпіталях.

У 2019 році Головному військовому клінічному госпіталю в Києві передали діагностичну апаратуру вартістю 1,5 мільйона євро. А у 2020 році сума допомоги, спрямована на придбання медичного обладнання, становила загалом навіть 3,1 мільйона євро.

На початок