Новопризначена голова Харківської облдержадміністрації познайомилася з підлеглими

Новопризначена голова Харківської облдержадміністрації познайомилася з підлеглими

Новопризначена голова Харківської облдержадміністрації познайомилася з підлеглими
Суспільне Харків

Айна Тимчук, яка 27 листопада очолила Харківську обласну державну адміністрацію, познайомилася з працівниками адміністрації.

Про це 30 листопада розповів заступник голови Харківської ОДА Тарас Пастух.

"У нас вчора відбулася доволі коротка ознайомча зустріч. Але оскільки сьогодні ще виконує обов'язки голови обласної держадміністрації Олексій Кучер, відповідно, сьогодні відбудеться, я так думаю, розпорядження, далі буде припиняти свої повноваження", — сказав Пастух.

Серед ключових напрямків Тимчук визначила боротьбу з COVID у регіоні та прийняття бюджету на наступний рік, зазначив заступник голови ХОДА.

"Почули про таких два-три ключових пріоритети, які вона для себе визначила. Очевидно, що це є на сьогоднішній день COVID, тому що область сьогодні демонструє позитивну динаміку, але на цьому не треба зупинятися, цей темп потрібно закріпити. Сьогодні це є питання №1. Ну і друге, ми прекрасно розуміємо, що завершується останній місяць бюджетного року і нам зараз потрібно пройти виклики — це формування нової обласної ради і прийняття бюджету на наступний рік", — додав Пастух.

Що відомо

  • Уряд погодив кандидатуру Айни Тимчук на посаді голови Харківської обладміністрації 25 листопада. Їй 47 років, до призначення головою Харківської ОДА керувала апаратом Дніпропетровської облдержадміністрації. Тимчук працювала у Харкові у 2010-2014 рр. Була радницею і заступницею Харківського міського голови — керуючим справами виконавчого комітету міськради.
  • 27 листопада президент України Володимир Зеленський підписав указ про призначення Айни Тимчук головою Харківської облдержадміністрації.
Читайте також: Рік Кучера і майбутнє з Тимчук: чим запам'ятався ексголова Харківської ОДА і ким є його наступниця

На початок