Справа про встановлення результатів виборів депутатів Херсонської обласної ради: яке рішення суду

Справа про встановлення результатів виборів депутатів Херсонської обласної ради: яке рішення суду

Справа про встановлення результатів виборів депутатів Херсонської обласної ради: яке рішення суду

Суд поставив крапку у справі про встановлення результатів виборів депутатів Херсонської обласної ради.

Як повідомляє Херсонський окружний адміністративний суд, 26 листопада 2020 року до Херсонського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява Херсонської обласної організації ПП "НАШ КРАЙ", Херсонської регіональної організації ПП "Партія Ігоря Колихаєва "НАМ ТУТ ЖИТИ", Херсонської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" про оскарження рішень Херсонської обласної ТВК, прийнятих на виконання постанови П’ятого апеляційного адміністративного суду від 10 листопада 2020 року у справі №540/3489/20, а також рішення про встановлення результатів виборів депутатів Херсонської обласної ради в цілому.

Тривале невиконання Херсонською обласною ТВК постанови суду апеляційної інстанції призвело до дострокового припинення ЦВК повноважень всього її складу та формування нового.

Ухвалою Херсонського окружного адміністративного суду від 28 листопада 2020 року у справі №540/3786/20 через пропуск процесуальних строків вказану позовну заяву в частині заявлених вимог залишено без розгляду.

Рішенням Херсонського окружного адміністративного суду від 28 листопада 2020 року у справі №540/3786/20 відмовлено у задоволенні позовної заяви згаданих політичних сил.

"Під час розгляду справи суд установив, що Херсонською ОТВК в повному обсязі виконано постанову П’ятого апеляційного адміністративного суду від 10 листопада 2020 року у справі №540/3489/20 і здійснено повноваження Бехтерської СТВК та Каховської МТВК щодо встановлення підсумків голосування з виборів депутатів Херсонської обласної ради у межах частин територіальних виборчих округів № 3 та № 5, а в подальшому установлено підсумки голосування цих виборів у межах самих територіальних виборчих округів № 3 та № 5 і, відповідно, установлено результати виборів депутатів Херсонської обласної ради в єдиному багатомандатному виборчому окрузі", - йдеться у повідомленні.

Рішення не набрало законної сили та може бути оскаржене до суду апеляційної інстанції протягом двох днів з дня його проголошення.

Що відомо

  • Рішенням Херсонського окружного адміністративного суду від 7 листопада 2020 року визнано протиправною бездіяльність Херсонської обласної ТВК щодо нездійснення повноважень Бехтерської сільської ТВК Скадовського району та Каховської міської ТВК Каховського району щодо встановлення підсумків голосування у межах частини територіального виборчого округу №5 та №3.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди