У Дніпрі затримали сімох людей, підозрюваних у рейдерському захопленні ринку

У Дніпрі затримали сімох людей, підозрюваних у рейдерському захопленні ринку

У Дніпрі затримали сімох людей, підозрюваних у рейдерському захопленні ринку
Фото: Поліція Дніпропетровщини

У Дніпрі затримали сімох людей, підозрюваних у рейдерському захопленні ринку, який належить товариству з обмеженою відповідальністю. Про це повідомили в пресслужбі обласної прокуратури.

За даними слідства, 42-річний чоловік створив злочинну організацію, до складу якої входило не менше шести осіб.

У 2018 році на підставі підроблених документів вони зареєстрували право власності на майно за приватним підприємством, засновником та директором якого є один з фігурантів.

«Залучивши ще близько 30 озброєних чоловіків, учасники групи захопили ринок, позбавили законного власника права користуватися майном, уклали договори оренди з суб’єктами підприємницької діяльності та отримували кошти з орендної плати», – ідеться в повідомленні.

Учасники групи цілодобово охороняли ринок, замінили замки на воротах і адміністративній будівлі та погрожували підприємцям знищити їхнє майно у разі підписання договорів із законним власником.

Наразі шістьом особам повідомили про підозру в рейдерському захопленні ринку.

Крім того, двоє з них підозрюються у спричиненні умисного тяжкого тілесного ушкодження людині: у серпні 2020 року битою та молотком вони побили чоловіка.

Під час обшуків у фігурантів вилучили незареєстровану зброю, патрони, холодну зброю, спеціальні засоби для нанесення тілесних ушкоджень, гроші, документацію.

Наразі досудове розслідування триває.

Читайте також: "СБУ викрила "тітушок", які займалися рейдерством на замовлення нардепів"
На початок