"Зоря" розгромила АЕК в гостях та здобула першу перемогу у Лізі Європи

"Зоря" розгромила АЕК в гостях та здобула першу перемогу у Лізі Європи АР

Луганці протистояли грецькій команді у четвертому турі групової стадії.

Команду Віктора Скрипника в Греції мала влаштовувати лише перемога, в іншому випадку був чималий ризик залишитися навіть без математичних шансів на боротьбу за вихід до плей-оф Ліги Європи.

Перший тайм проходив у невисокому темпі від "Зорі". Гості намагалися діяти більше на контратаках, проте, результату домогтися не вдалося. АЕК більше контролював м'яч, частіше бив по воротах, але, забитого м'яча так і не було. Наприкінці першого тайму український опорний півзахисник АЕКа Євген Шахов отримав жовту картку. За кілька хвилин потому свисток на перерву відправив команди до роздягалень без забитих голів.

На старті другої 45-хвилинки Шахов отримав другу жовту та був вилучений із поля. Це додало "Зорі" впевненості попереду, що позначилося на результаті. На 61-й хвилині Артем Громов скористався помилкою голкіпера АЕКа при виході та закотив м'яч у порожні ворота - 1:0.

За 14 хвилин потому Владислав Кабаєв пройшов до штрафного майданчика та, опинившись між захисниками "орлів" виконав точний обвідний удар у дальній кут воріт греків - 2:0. На 85-й хвилині Владлен Юрченко реалізував пенальті та встановив остаточний рахунок матчу - 3:0.

"Зоря" мала перевагу за грою, за результатом. АЕК намагався робити акцент на стандарти, однак, це не спрацювало. 3:0 - перша перемога української команди у груповому етапі Ліги Європи в групі G.

Ліга Європи. Четвертий тур групового етапу в групі G

АЕК (Греція) - "Зоря" (Україна) - 0:3

Голи: Громов, 61, Кабаєв, 75, Юрченко, 85.

У паралельному матчі португальська "Брага" зіграла в бойову нічию з англійським "Лестером" (3:3).

АЕК - "Зоря": огляд матчу

Турнірна ситуація в групі G

1. "Лестер" (Англія) - 10 очок, 12:4 - забиті та пропущені голи (4 зіграних матчі)
  2. "Брага" (Португалія) - 7 очок, 8:8 (4)
  3. АЕК (Греція) - 3 очки, 5:9 (4)
  4. "Зоря" (Україна) - 3 очки, 5:9 (4)
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс