Кличко презентував книжку власних смішних фраз

Кличко презентував книжку власних смішних фраз

Кличко презентував книжку власних смішних фраз Скріншот

Мер Києва Віталій Кличко видав ілюстровану книжку своїх смішних фраз, озвучених у різний період часу на брифінгах чи інших заходах. Вона виконана у компактному форматі гармошки.

Презентацію книжки транслювали на YouTube-каналі КМДА.

"Я таки видав самоіронічну книжку зі своїми відомими цитатами. Вона яскрава, весела, позитивна. Скажу, як людина, яка вміє посміятись над собою, не ображатись на жарти над собою. На смішні жарти – я не маю на увазі так звані жарти "95 кварталу". Ми видали цю книжку у смішному, маленькому, зручному форматі. До неї увійшли 14 найвідоміших моїх цитат", - сказав Кличко.

Кличко презентував книжку своїх смішних фразСкріншот

Кличко презентував книжку своїх смішних фраз

За його словами, книжка видана накладом у 3000 екземплярів у подарунковому варіанті, але частина примірників буде продаватися. Гроші від продажу підуть на благодійність, у фонд "Майбутній Київ". Міський голова додав, що видав її своїм коштом.

Кличко презентував книжку власних смішних фразСкріншот

Кличко презентував книжку власних смішних фраз

Під час презентації він зачитав деякі смішні вислови й пояснив їх.

"Міст, що втомився. Ну по-іншому назвати не можна. Коли ти під'їжджаєш до мосту, то він дійсно виглядає так, що дуже втомився. Багато-багато років стоїть і ніхто про нього не дбає", - сказав Кличко.

"Я радий, що така книжка, ілюстрована, буде підіймати настрій людям. Бо нам сьогодні – в умовах пандемії – потрібні позитивні емоції та гарний настрій. Посміхайтеся, бо життя цього варте", - сказав міський голова столиці.

Кличко презентував книжку власних смішних фразСкріншот

Кличко презентував книжку власних смішних фраз

Кличко додав, що хотів влаштувати презентацію до місцевих виборів, проте вирішив так "не знущатися з конкурентів".

"Якби видав цю книжку (до виборів - ред.), то переконаний, що підтримка була б набагато більшою й наближалася б до 100%. Тому я не став знущатися з конкурентів. Їм теж потрібно було щось набрати. Тому я зробив цю презентацію після виборів", - уточнив він.

Мер Києва додав, що планує видати ще не одну книгу своїх найвідоміших фраз. 

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше