Тенісист Віталій Сачко вперше в кар'єрі вийшов у чвертьфінал Челленджера

Тенісист Віталій Сачко вперше в кар'єрі вийшов у чвертьфінал Челленджера facebook.com/ATPLimaChallenger

Українець уперше в кар'єрі гратиме на такій стадії.

23-річний український тенісист Віталій Сачко пройшов другий раунд та відібрався в 1/4 фіналу на челленджері в Лімі. Для спортсмена - це перший вихід до такої стадії за усю кар'єру.

У другому раунді основної сітки турніру в Перу, Сачко зустрічався з аргентинцем Хуаном Мануелем Серундоло, якого переміг у двох сетах.

За дві партії Віталій виконав п'ять брейків, а його суперник - два. Українець впевнено володів ініціативою протягом усього матчу, що дозволило йому перемогти 6:4 та 6:3.

Челленджер у Лімі, другий раунд основної сітки

Віталій Сачко (Україна) - Хуан Мануель Серундоло (Аргентина) - 2:0 (6:4; 6:3)

Тривалість матчу: 1 година 39 хвилин

У наступному раунді Сачко зіграє проти чилійця Алехандро Табіло (№175 ATP), який обіграв перуанського тенісиста Ніколаса Альвареса (№350 ATP) із рахунком 2:1.

Матч відбудеться у п'ятницю, 27-го листопада.

За підсумками турніру Сачко встановить новий особистий рекорд в рейтингу АТР, вперше увійшовши в топ-450 світової класифікації.

Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс