Запорізькі тхеквондисти стали переможцями відкритого клубного чемпіонату Європи

Запорізькі тхеквондисти стали переможцями відкритого клубного чемпіонату Європи Суспільне Запоріжжя

Запорізькі тхеквондисти стали переможцями відкритого клубного чемпіонату Європи серед кадетів. Змагання відбулись із 21-го по 25-те листопада у столиці Хорватії – Загребі.

Першою медаль у Хорватії здобула 14-рчна Діана Круш. Спортсменка подолала два кола змагань та фінішувала з бронзою вагової категорії 55 кілограмів.

Запорізькі тхеквондисти стали переможцями відкритого клубного чемпіонату ЄвропиСуспільне Запоріжжя

Діана Круш, бронзова медалістка клубного чемпіонату Європи з тхеквондо 2020 року

Дівчина каже, що могла виступити краще:"Перший бій був не надто складним. Я виграла у хорватської спортсменки, а ось у півфіналі поступилась іспанці. Поступилась передусім сама собі, адже не зуміла нормально підготуватись психологічно,"- розповідає Діана.

Багаторазовий чемпіон України та переможець міжнародних змагань Мартирос Тарханян до Хорватії летів за перемогою та ліцензією на наступний офіційний старт.

Мартирос Тарханян, переможець клубного чемпіонату Європи з тхеквондо 2020 року

Тхеквондист каже, що нині перебуває у відмінній формі та цілком задоволений виступом: "Оскільки я був першим номером, я пропустив перше коло та чекав суперника у фіналі. Вийшов проти господаря чемпіонату та виконав завдання тренера. Перемога стала переконливою, адже я здолав суперника з рахунком 17:4."

Діючий чемпіон світу серед кадетів Максим Маненков протягом кількох років програв тільки три поєдинки на міжнародній арені. У Загребі учень Андрія Яковлева виграв достроково у перших двох боях, а у фіналі відправив суперника з Болгарії у нокаут через 20 секунд після початку двобою.

Максим Маненков, переможець клубного чемпіонату Європи з тхеквондо 2020 року

На рахунку представників місцевого спортивного клубу «Мотор Січ» чотири нагороди – три золота й бронза. Ще одну звитягу до командної скарбнички додав спортсмен із Хмельниччини Матвій Брухнов, який у Загребі захищав кольори моторівського клубу.

У загальному заліку запоріжці здобули найбільше медалей серед представників 64-ох клубів континенту. Тренер запорізьких спортсменів Андрій Яковлев каже, що для клубу ці перемоги були дуже важливі.

"Для нас цей старт був дуже важливим. Через тривалу паузу у змагальному графіку ми намагались тримати всіма силами спортсменів у тонусі. Починаючи з середини літа щомісяця проводили внутрішні змагання у рідному клубі. Це були відкриті чемпіонати міста та області. І таким чином змушували спортсменів перебувати в оптимальній формі,"- розповів Андрій Яковлев.

До наступних міжнародних випробувань учням Андрія Яковлева готуватися менше трьох тижнів – кадетський чемпіонат Старого Світу у Сараєвому відбудеться з 10 по 13 грудня цього року.