"Динамо" розгромно програло "Барселоні" та вилетіло з Ліги чемпіонів

"Динамо" розгромно програло "Барселоні" та вилетіло з Ліги чемпіонів АР

Каталонці й без Мессі змогли забити чотири голи.

Київське "Динамо" програло іспанській "Барселоні" у матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Перший тайм для "біло-синіх" проходив спокійно. "Динамо" створювало моменти, "синьо-гранатові" традиційно для себе робила акцент на контролі м'яча. Користі та результату команді Рональда Кумана це не приносило. Господарі били частіше за гостей, однак, жодного голу в першому таймі забити не вдалося. 0:0.

Друга 45-хвилинка розпочалася з кількох помилок у захисті "Динамо". Спочатку Серджиньо Дест зміг відзначитися голом на 52-й хвилині, пробивши з гострого кута під дальню стійку воріт Георгія Бущана. Потім після подачі з кутового Мартін Брейтуейт замкнув пас та направив м'яч у ворота на 57-й хвилині.

За 13 хвилин потому данець заробив пенальті. Денис Попов, який напередодні вийшов на заміну, штовхнув нападника "Барселони" у спину. Реалізовувати пенальті взявся сам постраждалий: Бущан напрям удару вгадав, однак, відбити не зміг - 0:3.

Потім уже в компенсований арбітром час після кількох рикошетів Антуан Грізманн зміг забити четвертий гол для "Барселони".

Таким чином, "Барселона" здобула четверту поспіль перемогу у групі G та забезпечила собі вихід до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів. Четвертий тур групового етапу групи G

"Динамо" (Україна) - "Барселона" (Іспанія) - 0:4

Голи: Дест, 52, Брейтуейт, 57, 70 (пен.), Грізманн, 90+2

У паралельному матчі "Ювентус" на останніх хвилинах зміг здобути перемогу в грі з "Ференцварошем" із рахунком 2:1.

Турнірна таблиця в групі G

1. "Барселона" (Іспанія) - 12 очок (4), 13:2
  2. "Ювентус" (Італія) - 9 очок (4), 8:4
  3. "Динамо" (Україна) - 1 очко (4), 3:10
  4. "Ференцварош" (Угорщина) - 1 очко (4), 5:13

• У наступному турі "Динамо" зіграє в гостях проти італійського "Ювентуса". Матч відбудеться в середу, 2-го грудня о 22:00 за київським часом.
  • "Шахтар" на виїзді зіграє з німецькою "Боруссією Менхенгладбах". Матч пройде 25-го листопада о 19:55 за Києвом.
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс