На Рівненщині звільнився голова РДА. Відомо, чим займатиметься на новій посаді

На Рівненщині звільнився голова РДА. Відомо, чим займатиметься на новій посаді

Ексклюзивно
На Рівненщині звільнився голова РДА. Відомо, чим займатиметься на новій посаді Facebook Костопільська РДА

На Рівненщині звільнився голова Костопільської РДА Олександр Коваль. Відповідний указ опублікований на сайті президента. Там вказано, що причиною стала подана посадовцем заява. Це пов'язано із тим, що Олександр Коваль тепер має нову посаду – першого заступника голови у Костопільській ОТГ.

На посаді голови Костопільської РДА Олександр Коваль пропрацював майже рік – указ про призначення з'явився 28 листопада 2019-го. На той момент йому було 32 роки. До цієї посади він був першим заступником голови цієї РДА, а до того у 2015-16-му роках очолював районний геокадастр. Його батько Сергій Коваль також колись керував Костопільською РДА.

З РДА – в ОТГ

Олександр Коваль у Костопільській ОТГ обійматиме посаду першого заступника і координуватиме роботу решти трьох заступників.

"В мої функціональні обов'язки входить бюджетна політика, земельні відносини, архітектура, і медицину я також собі заберу, бо всі проблеми мені відомі", – розповів Суспільному посадовець.

Він зазначив, що це було спільне рішення як із його боку, так і з боку новообраної місцевої ради.

"Одна із кандидатур, яка розглядалась депутатським корпусом, вона була моєю. Я і сам був не проти перенести свій досвід із РДА на міську громаду. Міська громада зараз буде безпосередньо стикатись із проблемами медицини, освіти, культури, і раніше в міській громаді не було спеціалізованих відділів. Для мене це було певним обов'язком – перенести знання в міську раду", – додає Коваль.

Звільнятись усе одно довелось би

Найближчим часом на Рівненщині, як і в Україні, має запрацювати влада в рамках нового територіального устрою. З 16-ти районів в області буде 4, де Костопільський увійде в склад Рівненського району.

– Вашу посаду в РДА усе одно довелось би скорочувати, так? (журналіст)

– Так. Але ми не знаємо достеменно, як виглядатиме нова штатна структура і чи будуть представники уже Рівненської РДА на місцях. Попередньо, в штатних розписах такі були і вони мали здійснювати певну адміністративну функцію, – відповів посадовець.

З чого почав в ОТГ

24 листопада, на момент спілкування із журналістом Суспільного, Олександр Коваль був у Тернополі.

"Ми поїхали з комунальними працівниками подивитись на муніципальний транспорт, який в Тернополі недавно закупляли у лізинг, щоб нам розглядати можливість закупівлі і заміни міського транспорту на великі, комфортні автобуси з інклюзією", – каже посадовець.

Де буде складніше?

"Не знаю, чи буде складніше на новій роботі. Я вже не знаю, які ще складнощі мають бути за останні роки. Але, думаю, робота буде більш сконсолідованою, оскільки багато речей ми не могли зробити через певне непорозуміння чи супротив від органів місцевого самоврядування. А тепер у нас буде розуміння концептуальних рішень і інструментарій", – каже Олександр Коваль.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди