Ібрагімович травмувався та пропустить 3-4 тижні. Він забив у рекордних восьми матчах поспіль АР

Шведський нападник ризикує пропустити останній відрізок календарного року.

Златан Ібрагімович отримав травму у матчі проти "Наполі" та не зіграє у наступних восьми матчах "Мілана" у Серії А та Лізі Європи. Про це повідомив SkySports Italia.

У матчі з неаполітанцями 39-річний нападник встановив рекорд Серії А, забивши у восьми матчах поспіль.

Що сталося

Форвард італійського "Мілана" Златан Ібрагімович зазнав ушкодження у матчі восьмого туру італійської Серії А проти "Наполі". Сам шведський нападник відзначився дублем у цьому поєдинку. А "Мілан" переміг із рахунком 3:1.

Завдяки його голу на 20-й хвилині "росонеррі" відкрили рахунок. Златан відзначився дублем на 54-й хвилині. Однак його замінили на 79-й хвилині через те, що Ібрагімович відчув дискомфорт у лівому стегні.

Ібрагімович не допоможе "Мілану" в матчах із "Фіорентиною", "Сампдорією", "Пармою", "Дженоа" та "Сассуоло" в чемпіонаті Італії і "Ліллем", "Селтіком" і "Спартою" в Лізі Європи.

"Наполі" - "Мілан": огляд матчу

Ібрагімович-рекордсмен

Раніше шведський нападник італійців побив рекорд Андрія Шевченка, котрий забивав у шести матчах Серії А поспіль. На рахунку шведського нападника вже вісім поєдинків поспіль.

Першим, кому вдалося відзначитися взяттям воріт в шести поєдинках італійської першості поспіль, став саме українець Андрій Шевченко в 2001-му році. Проте в 2012-му році повторити це досягнення вдалося Златану Ібрагімовичу, котрий потім цей рекорд і побив.

"Я досконалий. Якби зараз я був в тій формі, що в 20-30 років, мене б ніхто не зупинив. Хоча... мене і так ніхто не може зупинити", - заявляв Ібра.

Ібрагімович також очолює рейтинг гравців Серії А за системою "гол+пас" після карантину. Златан забив уже 17 голів та віддав п'ять асистів. На другому місці йде Кріштіану Роналду (18+3). На третьому місці за цим рейтингом - Франческо Капуто з "Сассуоло" (13+5).

Також Ібрагімович став найстаршим гравцем Серії А, котрому вдавалося забити у перших восьми матчах чемпіоната 10 голів. Востаннє це вдавалося зробити Сільвіо Піолі у сезоні 1942/43, коли останньому було 29 років.

Які ще рекорди підкорилися Златану Ібрагімовичу

• Златан став найстаршим автором гола в дербі Мілана, 39 років 14 днів.
  • Златан став першим гравцем в історії Серії А, який п'ять разів забив більше гола за матч після 38 років.
  • Златан став першим гравцем Серії А за 26 років, який забив більше голу в кожному з трьох перших матчів чемпіонату.

• За свою кар'єру Ібрагімович грав у дев'яти клубах. Серед них: "Мальме", "Аякс", "Ювентус", "Інтер", "Барселона", ПСЖ, "Манчестер Юнайтед", "Лос-Анджелес Гелексі" та "Мілан". Усього забив 469 голів у 731 матчі.
  • "Мілан" після восьми турів Серії А посідає перше місце з 20-ма очками в активі. Також "росонеррі" посідають другу сходинку у своїй групі Ліги Європи після трьох турів групового етапу.
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс