Степанов назвав регіони, де не вистачає кисневих ліжок для хворих на COVID-19

Степанов назвав регіони, де не вистачає кисневих ліжок для хворих на COVID-19

Степанов назвав регіони, де не вистачає кисневих ліжок для хворих на COVID-19
.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив про недостатню кількість ліжок із киснем у Києві, а також у Харківській та Черкаській областях. У цілому по країні налічується 12 168 таких ліжок.

"Так, у нас є регіони, де досить напружена ситуація з кількістю вільних ліжок. В цілому по країні у нас 12 168 ліжок з киснем, але є регіони, де ситуація досить напружена. Це Київ, Черкаська і Харківська області. Ми вважаємо, що там недостатня кількість", — зазначив заявив очільник МОЗ під час онлайн-брифінгу 23 листопада.

За його інформацією, наразі в Україні налічується 53 445 ліжок для пацієнтів з COVID-19. З них заповнені лише 27 792 ліжок (приблизно 52%). При цьому доступ до кисню і кисневого концентрату мають 25 996 ліжок.

Водночас Степанов запевнив, що уряд та місцева влада мають чіткий план розв'язання проблеми з дефіцитом кисневих ліжок.

"Ситуація повністю контрольована, від початку і до кінця. У нас є чітке розуміння щодо збільшення кількості ліжок, це розуміння втілено в нормативні акти, виділяються потрібні кошти, як на сам процес лікування, так і на забезпеченість ліжок і обладнання", — заявив міністр.

Що відомо

  • За добу 22 листопада в Україні  зареєстрували 10 945 нових випадків COVID-19, подолали хворобу 4143 пацієнти.
  • Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив що уряд може запровадити жорсткіший локдаун у разі, якщо ініціатива з карантином "вихідного дня" не дасть результатів. За словами міністра охорони здоров'я Максима Степанова, це буде видно щонайменше через два тижні.
  • Кабінет міністрів запровадив в Україні загальнодержавний "карантин вихідного дня" з 14 по 30 листопада.
  • Міністр охорони здоров'я Максим Степанов зазначив, що зменшення кількості хворих на COVID-19 завдяки впровадженню "карантину вихідного дня" очікується щонайменше через два тижні за умови його повного дотримання.
На початок