Збірна України з боксу виграла 15 медалей на молодіжному чемпіонаті Європи

Збірна України з боксу виграла 15 медалей на молодіжному чемпіонаті Європи fbu.org.ua

Це друге місце в медальному заліку.

На молодіжному чемпіонаті Європи з боксу, котрий проходив у чорногорській Будві, Україна виборола 15 медалей. Про це повідомив офіційний сайт Федерації боксу України.

Серед них три золоті, п'ять срібних та сім бронзових медалей. У медальному заліку Україна посіла друге місце. Перше місце в загальнокомандному заліку посіла Росія: 19 нагород на цьому турнірі (дев'ять золотих, дев'ять срібних та одну бронзову). Трійку лідерів замкнула Болгарія.

Відзначимо, що Юрій Захареєв став дворазовим чемпіоном Європи. У 2019-му році він приніс Україні "золото" на молодіжному ЧЄ у Болгарії. Окрім нього, чемпіонами Європи-2020 стали Ілля Тогобицький (до 75 кг) та Микита Горбатенко.