Учасника України на Дитячому Євробаченні зобразили на поштовій марці

Учасника України на Дитячому Євробаченні зобразили на поштовій марці

Учасника України на Дитячому Євробаченні зобразили на поштовій марці

У четвер, 19 листопада, друком вийшла іменна марка із зображенням Олександра Балабанова — представника України на Дитячому Євробаченні-2020. З побажаннями перемоги у пісенному конкурсі представники Укрпошти вручили Олександру дев'ять марок.

На поштовій марці зображене фото Олександра Балабанова поруч з офіційним написом дитячого пісенного конкурсу "Євробачення-2020". Фото для поштової марки було обрано з фотосесії, яку проводив Суспільний мовник.

"Насправді, несподівано, що мене так запросять та подарують такі круті ексклюзивні марки. Звичайно, я не буду їх використовувати. Поставлю на видному місці і буду ними милуватися," – розповів Балабанов.

Учасника України на Дитячому Євробаченні зобразили на поштовій марціВіолетта Карлащук / Суспільне

Олександр Балабанов і представниця Укрпошти Олена Насімчук

29 листопада Суспільне транслюватиме Дитяче Євробачення з Варшави. Українці зможуть долучитися до голосування та проголосувати за Олександра Балабанова, який виконає пісню “Відкривай”. Онлайн-голосування триватиме на офіційній сторінці Дитячого Євробачення з 27 по 29 листопада. 

Що відомо

  • Українська делегація нещодавно побувала у Варшаві, де Олександр Балабанов записав свій виступ на сцені Дитячого Євробачення-2020. Телеглядачі побачать виступ під час фіналу пісенного конкурсу 29 листопада на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ.
  • Дитяче євробачення 2020 – вісімнадцяте видання щорічного конкурсу пісні Євробачення, організованого Telewizja Polska та Європейським союзом мовлення. Він відбудеться 29 листопада у Варшаві

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше