Норвегії присудили технічну поразку за неявку на матч Ліги Націй проти Румунії

Норвегії присудили технічну поразку за неявку на матч Ліги Націй проти Румунії

Офiцiйно
Норвегії присудили технічну поразку за неявку на матч Ліги Націй проти Румунії АР

УЄФА вирішила долю матчу Ліги націй.

Дисциплінарний комітет УЄФА вирішив присудити Норвегії технічну поразку за неявку на матч Ліги Націй. Про це повідомила прес-служба скандинавів.

У заяві йдеться про те, що УЄФА вирішила присудити Норвегії поразку з рахунком 0:3. У Норвезької федерації футболу є п'ять днів на оскарження рішення.

"Дисциплінарний комітет УЄФА сьогодні розглянув ситуацію зі скасуванням матчу між Румунією і Норвегією. УЄФА вирішив присудити Норвегії поразку з рахунком 0:3. У Норвезької федерації футболу є п'ять днів на те, щоб оскаржити рішення", - заявила УЄФА.

Читайте також: Швейцарія - Україна: як розгорталися події та реакції обох сторін. Як це було, онлайн дня

Нагадаємо, що влада Норвегії не відпустила команду на гру проти Румунії після одного позитивного випадку COVID-19 в команді.

Після чотирьох турів Ліги націй збірна Румунії, набравши чотири очки, займала третє місце в турнірній таблиці ліги B групи 1. Збірна Норвегія, записавши до свого активу дев'ять очок, перебуває на другому місці.

Читайте також: Позиція України щодо скасованого матчу проти Швейцарії: заява УАФ

Що відомо

  • Матч Швейцарії та України скасовано через рішення головного лікаря кантона Люцерна помістити весь склад збірної України на карантин. Після цього УЄФА запитала в України про можливість привезти "нову команду" на матч, щоб провести його в середу, 18 листопада. Однак УАФ відповіла, що такої можливості немає, немає гравців.
  • Відповідно, УЄФА виступила з офіційною заявою, в якій йдеться про те, що цей матч не відбудеться. Вирішенням ситуації навколо цієї гри займатиметься Дисциплінарний комітет УЄФА.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс