Миколаївська обласна ТВК склала новий протокол результатів виборів депутатів облради

Миколаївська обласна ТВК склала новий протокол результатів виборів депутатів облради

Миколаївська обласна ТВК склала новий протокол результатів виборів депутатів облради Суспільне Миколаїв

Обласна територіальна виборча комісія перерахувала голоси партії "Опозиційна платформа – За життя" в межах територіального виборчого округу номер чотири та склала новий протокол щодо результатів виборів депутатів Миколаївської обласної ради та в єдиному багатомандатному виборчому окрузі.

На черговому засіданні обласної територіальної виборчої комісії були присутні 12 членів комісії. 18 листопада вони виконали рішення п’ятого апеляційного адміністративного суду м. Одеса. Перерахували голоси в межах територіального виборчого округу №4 партії "Опозиційна платформа – За життя".

"Прийняли за основу протокол міської комісії і встановили результати, відповідно і підсумки голосування, результат голосування у всьому єдиному багатомандатному виборчому окрузі", – розповів голова Миколаївської обласної ТВК Федір Барбалат.

Результатом стало обрання депутатом обласної ради Тетяни Потапенко з кількістю голосів 1115, замість Анара Ахундова, який при попередньому підрахунку отримав перемогу з кількістю голосів – 906. Тоді Тетяні Потапенко недорахували 246 голосів виборців.

Подробиці в репортажі кореспондентів Суспільного

Авторка – Тетяна Макушева, оператор – Юрій Руденко.

Як сталося, що одному депутату від іншого потрапило додаткових 40 голосів та чому вийшла така різниця в їх кількості лише в однієї партії, Федір Барбалат пояснює так:

"Тому що при подачі інформації через електронний кабінет, який нам надала Центральна виборча комісія для формування результатів виборів, були некоректно подані дані в електронному вигляді, і на жаль, вони були перенесені на папір. Тому і були позови кандидатів, ми зараз цей недолік виправили і депутати обрані. Я не знаю, чому це торкнулося саме цієї партії, але так сталося. Не соромно скоювати помилки, соромно їх не виправляти".

На засіданні комісії була присутня і депутатка обласної ради Тетяна Потапенко. На камеру коментувати ситуацію з голосами та що було в апеляційному суді 17 листопада відмовляється. Але говорить, що її вибрали люди, так і мало бути.

Що відомо

  • 16 листопада обласна ТВК перерахувала голоси і склала уточнений протокол по третьому територіальному виборчому округу, де недорахувалися голосів у депутата Олександра Потьомкіна.
  • 18 листопада комісія прийняла два уточнених протоколи та затвердила оновлений протокол щодо підсумків результатів на виборах депутатів Миколаївської обласної ради та в єдиному багатомандатному виборчому окрузі Миколаївської області.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди