Українська "молодіжка" розгромила Північну Ірландію в останньому матчі відбору на Євро-2021 УАФ

Все вирішили три забиті голи у другому таймі.

Команда Руслана Ротаня перемогла збірну Північної Ірландії у десятому, останньому матчі відбору на молодіжний чемпіонат Європи-2021. Доля переможця визначилася в другому таймі.

Перша 45-хвилинка проходила у більш-менш спокійному темпі. Командам довелося призвичаїтися до снігу, який падав на стадіоні "Колос" у Ковалівці, де, власне і відбувався матч. Команди порівну володіли м'ячем, але, Україна частіше била по воротах суперника. Та забити в першому таймі так і не вдалося. 0:0 після дебютних 45-и хвилин.

У другому таймі "жовто-сині" діяли куди впевненіше. На 68-й хвилині Владислав Бабогло відкрив рахунок у зустрічі. За дві хвилини потому Євгеній Ісаєнко подвоїв перевагу в матчі. Північна Ірландія стала діяти слабше, чим і скористалися господарі поля. На 74-й хвилині Микола Кухаревич зробив рахунок 3:0.

Таким чином, Україна розгромила Північну Ірландію в останньому турі групового етапу відбору на Євро-2021. Однак, цей результат не має турнірного значення. Команда Руслана Ротаня набрала 16 очок у 10 матчах відбору в групі 8 та закінчує цей етап на третьому, непрохідному місці.

Україна U21 - Північна Ірландія U21 - 3:0

Голи: Бабогло, 68, Ісаєнко, 70, Кухаревич, 74.