У Нетішині будують новий пішохідний міст через річку Горинь

У Нетішині будують новий пішохідний міст через річку Горинь

У Нетішині будують новий пішохідний міст через річку Горинь
Фото: Суспільне Поділля

У Нетішині будують новий 60-метровий міст через річку Горинь. Про це Суспільному розповів Нетішинський міський голова Олександр Супрунюк. За його словами, вартість нового мосту складає шість мільйонів 490 тисяч гривень, два мільйони 600 тисяч виділили з фонду компенсації ризиків, інші кошти з міського бюджету.

Тетяна Копилова у Нетішині проживає 40 років. Каже, міст через річку Горинь під вагою пішоходів почав розхитуватися.

Цей міст збудований наприкінці 70-тих років минулого століття, ним будівельники добирались на будівництво Хмельницької АЕС розповідає Олександр Супрунюк. Додає, наразі цей міст в аварійному стані.

"Ми зробили обстеження. Опорна конструкція моста практично в шість разів менша ніж потрібно, щоб його навантажувати й відповідно використовувати. Тому міст визнаний аварійним", - каже Олександр Супрунюк

Новий пішохідний міст збудують поряд зі старим. Фото: Суспільне Поділля
Новий пішохідний міст збудують поряд зі старим. Фото: Суспільне Поділля. Фото: Суспільне Поділля

За словами Олександра Супрунуюка, новий пішохідний міст збудують поряд зі старим. Він з’єднує дачні масиви з центром міста. На його зведення з міського бюджету взяли майже чотири мільйони гривень, розповідає начальник управління капітального будівництва виконавчого комітету Нетішинської міськради Ярослав Петрук.

У ширину міст буде мати три метри. Фото: Суспільне Поділля
У ширину міст буде мати три метри. Фото: Суспільне Поділля. Фото: Суспільне Поділля

"Рішенням 52 Нетішинської сесії управлінню капітального будівництва було передано функції замовника по будівництву моста в районі вулиці Михайлова через річку Горинь. Управлінням було замовлено проєктну документацію. При очікуванні суми закупівлі шість мільйонів 700 тисяч гривень, укладено договір на шість мільйонів 490 тисяч гривень", - говорить Ярослав Петрук.

Монтаж металоконструкції планують закінчити за два-три тижні, в залежності від погодних умов, каже майстер будівельно-монтажних робіт Юрій Александрук.

"У ширину міст буде мати три метри. В основному, конструкції всі оцинковані, захищені від корозії. Болти на монтажні з’єднання встановлюються високоміцні", - говорить будівельник.

За словами міського голови Олександра Супрунюка, всього у Нетішині є два автомобільні та п'ять пішохідних мостів. Аби повністю забезпечити місто транспортними й пішохідними розв’язками, необхідно перебудувати один пішохідний міст під автомобільний, і реконструювати два пішохідних, каже

Монтаж металоконструкції планують закінчити за два-три тижні. Фото: Суспільне Поділля
Монтаж металоконструкції планують закінчити за два-три тижні. Фото: Суспільне Поділля. Фото: Суспільне Поділля

Читайте також

  • У рукаві річки Горинь у Славуті через дві штучні загати впав рівень води, і замість річки там тепер болото, — розповідає житель міста Анатолій Казіміров. Каже, стурбований екологічним станом місцини та водойми, стверджує: греблі насипали працівники малої гідроелектростанції, які цього не визнають і свою помилку не виправляють.
На початок