Збірна України U21 розгромила Мальту у відборі до Євро-2021

Збірна України U21 розгромила Мальту у відборі до Євро-2021 УАФ

Команда Руслана Ротаня вже в першому таймі мала перевагу в два голи.

Україна зі втратами відправилася до острівної країни. Через коронавірус "жовто-сині" не могли розраховувати на трьох футболістів.

Гра молодіжних збірних Мальти та України не несла в собі турнірного значення, адже обидві команди втратили шанси поборотися за вихід до фінального турніру чемпіонату Європи. Однак, "жовто-сині" не втратили можливість заробити три очки.

Перший тайм для України був спокійним та вдалим. Вже на старті зустрічі Микола Кухаревич після пасу від Романа Вантуха відкрив рахунок. На 32-й хвилині підопічні Руслана Ротаня відзначилися вдруге: Кухаревич записав до свого активу друге взяття воріт.

Мальта практично не турбувала голкіпера Анатолія Трубіна. Господарі лише два рази били в бік воріт України, але жодного разу не змогли влучити в рамку. Тому перший тайм завершився з рахунком 2:0 на користь "молодіжки" України.

Друга 45-хвилинка розпочалася з помилки в захисті "жовто-синіх". Захисники Олександр Сирота та Владислав Бабогло не розібралися між собою, цим скористався нападник Мальти Омар Ельюні, котрий вибіг віч-на-віч із Трубіним та покотив м'яч у ворота України - 1:2.

На 79-й хвилині Богдан Милованов відновив перевагу в два голи для "жовто-синіх". Асистом на нього відзначився Данило Кравчук, котрий виконав простріл із лівого флангу, Богдану залишалося лише вдало підставити ногу та вразити порожній кут воріт Мальти, що він і зробив. Обидва гравці вийшли на заміну в другому таймі.

За хвилину до завершення основного часу не зміг реалізувати пенальті Євген Ісаєнко. Однак, завісу матчу, на 90+2 хвилині відзначився Ілля Швецов, котрий довів рахунок до розгромного.

На тому команди і завершили. 4:1 - впевнена перемога збірної України на виїзді проти аутсайдера групи.

6. Мальта - 1 очко (9)

• В останньому турі відбору молодіжна збірна України зіграє проти однолітків із Північної Ірландії. Матч відбудеться 17-го листопада о 18:30 за київським часом.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start