Визначилися всі учасники фінальної стадії Євро-2020

Визначилися всі учасники фінальної стадії Євро-2020 АР

До 20 збірних, котрі вийшли до фінальної стадії через кваліфікацію, приєдналися чотири переможці матчів плей-оф.

У фінальних стикових матчах вісім команд визначали чотирьох майбутніх учасників перенесеного чемпіонату Європи-2020.

Грузія вдома програла Північній Македонії (0:1), котра стане суперницею збірної України на Євро-2020.

Угорщина на останніх хвилинах оформила камбек проти Ісландії (2:1): команда зрівняла рахунок на 88 хвилині, вирвала перемогу на 90+2.

Північна Ірландія теж була близькою до камбеку проти Словаччини (вдалося зрівняти рахунок на останніх хвилинах), але програла в овертаймі (1:2). А Сербія вдома поступилася Шотландії у серії пенальті - 1:1 (4:5).

Цікаві факти про майбутніх учасників Євро-2020

• У кваліфікації збірна Північної Македонії посіла третє місце - це її найкращий результат за 13 відбіркових кампаній з моменту здобуття країною незалежності. Правда, в "стики" македонці потрапили через Лігу націй.
  • Фінляндія також вперше за свою історію вийшла до основної сітки чемпіонату Європи.
  • Збірна Шотландії востаннє брала участь на Євро у 1996-му році. Тоді шотландці не змогли вийти до стадії плей-оф.
  • Угорщина тричі брала участь на чемпіонатах Європи. Лише в 2016-му році у Франції їм вдавалося вийти в плей-оф.

Усі групи на Євро-2020

• Група A: Туреччина, Італія, Уельс, Швейцарія
  • Група B: Данія, Фінляндія, Бельгія, Росія
  • Група C: Нідерланди, Україна, Австрія, Північна Македонія
  • Група D: Англія, Хорватія, Шотландія, Чехія.
  • Група E: Іспанія, Швеція, Польща, Словаччина
  • Група F: Угорщина, Португалія, Франція, Німеччина

• Євро-2020 перенесено на 2021-й рік через пандемію коронавірусу. УЄФА визначила новий календар на цей чемпіонат Європи. Він розпочнеться 11-го червня. Фінальний матч пройде 11-го липня.
  • Цей континентальний форум відрізняється від попередніх ЧЄ тим, що пройде не в одній, а одразу в 11 країнах Європи. Матчі пройдуть в таких містах: Дублін (Ірландія), Лондон (Англія), Глазго (Шотландія), Більбао (Іспанія), Амстердам (Нідерланди), Мюнхен (Німеччина), Копенгаген (Данія), Рим (Італія), Будапешт (Угорщина), Бухарест (Румунія), Санкт-Петербург (Росія).
  • Збірна України проводитеме свої матчі в румунському Бухаресті (проти Австрії та третього суперника) та нідерландському Амстердамі (проти збірної Нідерландів).
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start