Україна перемогла Фінляндію у третьому турі відбору на жіночий Євробаскет-2021

Україна перемогла Фінляндію у третьому турі відбору на жіночий Євробаскет-2021 ФБУ

Жіноча збірна України провела третій матч у своїй групі.

"Жовто-сині" програли першу чверть із рахунком 22:25. Під кінець дебютної частини гри українки почали скорочувати відстань. Фінки почали здавати темп, що проявилося у другій чверті.

Україна почувала себе в Лісабоні куди впевненіше за своїх суперниць. У другій чверті українські баскетболістки перемогли 28:14, набравши вдвічі більше очок за своїх суперниць.

Вже в третій чверті почала відчуватися втома обидвох команд. Результат цього періоду не був таким впевненим, як у попередньому. Українки переважили своїх суперниць лише на три очки - 20:17.

В останній чверті команди багато помилялися та змогли заробити на двох 24 очки - 14:10 на користь України.

Лідери України за очками

Аліна Ягупова заробила тріплдабл. У її активі 22 очки, 12 підбирань та десять асистів. Вероніка Любинець та Ольга Сівакова набрали 19 та 16 очок відповідно. Остання закинула найбільша триочкових кидків - чотири з дванадцяти спроб.

Відбір на жіночий чемпіонат Європи-2021. Третій тур

Україна - Фінляндія - 84:66 (22:25; 28:14; 20:17; 14:10)

Португалія - Бельгія 49:59

Турнірна таблиця групи G

1. Бельгія - 6 очок (3 матчі)
  2. Україна - 5 очки (3 матчі)
  3. Португалія - 4 очки (3 матчі)
  4. Фінляндія - 3 очки (3 матчі)

• Україна зіграє в четвертому турі відбору на Євробаскет-2021 проти Бельгії. Матч пройде в суботу, 14-го листопада о 20:00 за київським часом.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start