Відмова через люстрацію: Сергій Гриневецький подав до суду на Одеську ОДА

Відмова через люстрацію: Сергій Гриневецький подав до суду на Одеську ОДА

Відмова через люстрацію: Сергій Гриневецький подав до суду на Одеську ОДА
Фото: Ізбірком, grinevetskyi.com

Сергій Гриневецький, якого Кабмін погодив на посаду голови Одеської ОДА, намагався стати заступником голови. Утім в ОДА йому відмовили через закон про люстрацію. Після цього Гриневецький звернувся до суду, розповів Суспільному суддя-спікер Одеського окружного адмінсуду Ігор Завальнюк.

За його словами, судове засідання з розгляду позову Сергія Гриневецького має розпочатися не пізніше 12 грудня. На розгляд такої справи надається 2 місяці.

"Відмовлено позивачу на підставі висновку від 6 листопада 2020 року про результати перевірки відомостей особи та відповідності Сергія Гриневецького критеріям здійснення очищення влади, визначеним законом "Про очищення влади", – пояснив Завальнюк.

Він зазначив, що розгляд справи відбуватиметься у спрощеному порядку, без виклику сторін до суду. Суддя також додав, що Одеській ОДА запропонували надати докази, які слугували підставою для відмови Гриневецькому.

Кореспонденти Суспільного зателефонували Сергію Гриневецькому, аби дізнатися його позицію. Він попросив зателефонувати йому після 15 листопада. 15 листопада в Одесі відбудеться другий тур виборів міського голови.

Зазначимо, колишній народний депутат Сергій Гриневецький працював у комсомолі та Комуністичній партії. Зокрема з 1990 до 1991 року він обіймав посаду першого секретаря Роздільнянського райкому Комуністичної партії України.

Нагадаємо, 12 листопада Кабінет міністрів України погодив кандидатуру Гриневецького на посаду нового очільника Одеської ОДА. Що відомо про претендента на посаду, читайте у нашому тексті.

Читайте також

На початок