"Карантину вихідного дня" у найближчі вихідні, найімовірніше, не буде – Рівнерада

"Карантину вихідного дня" у найближчі вихідні, найімовірніше, не буде – Рівнерада

Доповнено
"Карантину вихідного дня" у найближчі вихідні, найімовірніше, не буде – Рівнерада
Суспільне Рівне

У суботу та неділю, 14-15 листопада, "карантин вихідного дня" у Рівному не запроваджуватимуть. Про це повідомили у міській раді. Там пояснюють, що чекають консультацій з обласною владою. А в ОДА пізніше заявили: постанова Кабміну – погоджень не потребує і обов'язкова до виконання.

Міський голова Володимир Хомко розповів, що до цих вихідних міська комісія ТЕБ і НС не встигне ввести у Рівному ініційований напередодні урядом "карантин вихідного дня". У коментарі виданню "7 днів" мер повідомив, що найперше чекає у четвер, 12 листопада, селекторної наради в облдержадміністрації.

"Після того проведемо свою комісію. Наша комісія буде в понеділок. Які будуть результати – зразу повідомимо", – розповів Володимир Хомко.

Речник міськради Микола Прокопчук Суспільному підтвердив цю інформацію. Також він повідомив, що поки що у Рівному не готують позову до суду на рішення Кабміну про "карантин вихідного дня", як це хоче зробити міський голова Львова Андрій Садовий.

11 листопада підприємці Рівненської області підготували для обласних чиновників колективне звернення з проханням не вводити "карантин вихідного дня". Журналісти Суспільного попросили речника міськради дізнатися, чи надходило аналогічне звернення до влади міста. Він зазначив, що такого звернення немає.

14:45

Щоправда, в ОДА відповіли: постанова уряду має пряму дію і рішення комісій на місцях на неї не впливають. Детальніше про це ТУТ.

Що відомо:

На початок