Херсонська ТЕЦ має борг перед АТ "Херсонгаз": чому немає тепла

Херсонська ТЕЦ має борг перед АТ "Херсонгаз": чому немає тепла

Херсонська ТЕЦ має борг перед АТ "Херсонгаз": чому немає тепла

Борг Херсонської ТЕЦ не дає можливості проводити своєчасне технічне обслуговування газової системи та гарантувати її безпечну і безаварійну роботу.

Про це повідомляється на офіційній сторінці АТ "Херсонгаз".

"З метою здійснення сталого і безаварійного розподілу природного газу на об'єкти виробництва теплової енергії АТ "Херсонська ТЕЦ" згідно з умовами договору розподілу природного газу № 1-300Т/2019 від 21.10.2019 акціонерне товариство "Херсонгаз", неодноразово протягом поточного року зверталося до керівництва АТ "Херсонська ТЕЦ" і просило терміново виконати зобов'язання, передбачене п. п. 1 п. 7.4 Договору, а саме: здійснити розрахунки за отримані послуги розподілу природного газу. З урахуванням листопада 2020 року АТ “Херсонська ТЕЦ” заборгувала понад 40 млн грн".

Як пояснюють у повідомленні, Укртрансгаз вимагає у судовому порядку від АТ Херсонгаз оплату за послуги балансування газотранспортної системи, більшу частину якої становить заборгованість АТ "Херсонська ТЕЦ" за розподіл природного газу.

Станом на 11.11.2020 жодних об'єктивних пропозицій від АТ "Херсонська ТЕЦ" щодо порядку погашення заборгованості не надходило, також теплопостачальна компанія не може надати фактичних підтверджень щодо спроможності виплати заборгованості за умовами договору реструктуризації боргу.

"Враховуючи резолютивну частину Ухвали Господарського суду Херсонської області № 923/1122/20 та задля уникнення будь-яких непорозумінь та довільного (помилкового) трактування резолютивної частини, звертаємо увагу, що АТ “Херсонгаз” заборонено зловживати правами щодо окремих дій, а саме стосовно відмови від пуску природного газу, відмови від розпломбування вхідної газової засувки Г-1 та відмови у припиненні, обмеженні розподілу", - йдеться у повідомленні.

Жодного зобов'язання щодо здійснення негайного пуску природного газу на відповідний об'єкт рішення суду не містить. Наразі АТ "Херсонгаз" подано заяву до суду із проханням надати роз'яснення щодо процедури виконання рішення суду.

Як повідомляється на офіційній сторінці АТ "Херсонська ТЕЦ" у Facebook, 11 листопада 2020р. державний виконавець вручив постанову про відкриття виконавчого провадження представникам АТ "Херсонгаз". Згідно з ч. 2 Ухвали Господарського суду Херсонської області від 10.11.2020 р. АТ "Херсонгаз" заборонено зловживати своїм правом стосовно відмови від пуску природного газу на АТ "Херсонська ТЕЦ".

"АТ «Херсонська ТЕЦ» звернулась до АТ "Херсонгаз" із листом щодо направлення 11 листопада 2020 року на 13-00 год. на АТ "Херсонська ТЕЦ" представника АТ "Херсонгаз" для пуску природного газу на підприємство: розпломбування вхідної газової засувки Г-1 та пуску у роботу вузла комерційного обліку природного газу. На жаль, АТ "Херсонгаз" не направило свого представника у зазначений час та не надало обгрунтованої відповіді. Ситуація критична", - йдеться у повідомленні.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди