"Я дуже хотіла цього". Харлан пригадала емоції під час виграшу четвертого "золота" чемпіонату світу

"Я дуже хотіла цього". Харлан пригадала емоції під час виграшу четвертого "золота" чемпіонату світу

"Я дуже хотіла цього". Харлан пригадала емоції під час виграшу четвертого "золота" чемпіонату світу АР

Українська фехтувальниця згадала про чемпіонську медаль на ЧС в Угорщині.

Ольга Харлан вчетверте стала чемпіонкою світу в одиночному розряді на турнірі в Будапешті у 2019-му році. У фінальному матчі вона здолала росіянку Софію Вєлікую.

Українка згадала тодішній тріумф та які емоції переживала в інтерв'ю Міжнародній федерації фехтування.

За словами Харлан, вона нервувала, оскільки з повагою ставилася до суперниці.

"Під час чемпіонату світу в Будапешті мені було 28 років. Думаю, весь світ чекав на цей фінал. Протистояння з Софією завжди були цікавими. Я дуже хвилювалася, однак була сфокусованою", - заявила Ольга.

Українка пригадала укол, який дозволив їй повести в рахунку 8:5 та розповіла, чому він їй вдався.

"Мені подобається цей укол, оскільки у мене була хороша робота ногами. Я впевнено почувала себе в атаці. Потім була хвилина перерви, тренер дав мені кілька порад, я весь час думала, що мені потрібно забути про рахунок та перевагу", - зазначила Харлан.

Проте після перерви Вєлікая почала скорочувати відстань у рахунку. Ольга сказала, що подумала в той момент "цього не має статися".

"Однак, я почала дуже багато помилятися та робити дурних помилок. Я не могла сконцетруватися, це було у мене постійно в думках було, що я роблю щось не те", - розповіла про свої переживання Харлан.

Ольга зазначила, що вона дуже хотіла перемогти. За її словами, у завершальній стадії матчу їй вдалося бути більш сконцентрованішою. У підсумку, Ольга перемогла Софію Вєлікую 15:14 та вчетверте стала чемпіонкою світу з фехтування.

Харлан - Вєлікая: хайлайти зустрічі

Що відомо

  • Ольга Харлан - чотириразова чемпіонка світу в одиночному розряді та дворазова чемпіонка світу у командній саблі. Олімпійська чемпіонка у складі збірної України на ОІ в Пекіні-2008. Срібна призерка Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро 2016 у командній саблі бронзова призерка Літньої Олімпіади в Лондоні-2012 та Ріо-2016 в одиночному розряді.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс