У Лондоні з арбалета вбили дружину та двох доньок коментатора BBC

У Лондоні з арбалета вбили дружину та двох доньок коментатора BBC

У Лондоні 9 липня з арбалета розстріляли сім'ю коментатора BBC Джона Ханта. Його 61-річна дружина Керол та дві доньки — 28-річна Ханна і 25-річна Луїза були важко поранені у будинку в передмісті столиці Великої Британії — містечку Буші. Всі троє померли на місці. Підозрюваного у вбивстві вже затримано.

Про це повідомляє BBC.

Незабаром після того, як стало відомо про вбивство, поліція почала розшукувати 26-річного підозрюваного — Кайла Кліффорда. Його знайшли пораненим біля кладовища у Хартфордширі.

Про можливі мотиви злочину британські правоохоронці не повідомляють, але за їхніми даними нападник був знайомий зі своїми жертвами. Під час нападу він використовував арбалет та, ймовірно, іншу зброю. Кліффорд недовго служив у британській армії, але звільнився зі служби у 2022 році.

За інформацією ВВС, Кліффорд, є колишнім хлопцем однієї з дочок родини Хант.

Інспекторка поліції Джастін Дженкінс сказала, що інших підозрюваних у вбивствах наразі немає, і попросила поважати приватність родини жертв.

Джон Хант коментував перегони для радіостанції ВВС Five Live, яка транслює наживо спортивні змагання. У нього залишилась ще одна донька від шлюбу з Керол Хант.

На початок