Зображує квіти на двометрових картинах. Юлія Бала. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Зображує квіти на двометрових картинах. Юлія Бала. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Зображує квіти на двометрових картинах. Юлія Бала. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ
Суспільне Полтава

Полтавка Юлія Бала понад 12 років займається живописом. Пише картини розміром півтора на два з половиною метри. На них переважно зображає квіти. Аби їх створити виходить надвір. У її колекції кілька сотень картин.

Олійними фарбами на полотні художниця Юлія Бала вимальовує різнобарвні квіти. Живописом полтавка займається понад 12 років.

«Квіти – це те, над чим можна працювати все життя, і ця тема ніколи не вичерпається. І вона, мабуть, ніколи не буде до кінця розкритою. Це щось найпрекрасніше».
Юлія Бала та її картини
Юлія Бала та її картини. Суспільне Полтава

Малювати Юлія почала ще у дитинстві. А професійно цією справою зайнялась, коли стала дорослою.

«Я хочу бути собою. І так, як я бачу – так і творю. Ну, звісно, враховую досвід, науку, розвиваюся, намагаюся вчитися. Але в першу чергу, намагаюся вчитися у природи».
Картини художниці
Картини художниці. Суспільне Полтава

Серед улюблених робіт художниці – картина під назвою «Любов до Батьківщини». Це три полотна завдовжки понад чотири метри. На них художниця зобразила соняхи та мальви.

«Це час, коли вже йшла війна в Україні. Там соняхи знаходилися тому, що був момент, що хлопці гинули в соняхах. Ці квіти у мене зараз уже несуть таку асоціацію з невинними душами наших воїнів».

Аби відтворити природу на своїх картинах, із полотном, пензлями та фарбами йде надвір.

Картини художниці
Картини художниці. Суспільне Полтава
«Мені потрібно багато простору. У моїх батьків є такі умови. Це, зазвичай, на свіжому повітрі. Це відбувається так: підійшла, поставила мазок, відбігла. І я так рухаюся. І має бути натура, я завжди пишу з натури».

Юлія Бала свої картини продає та дарує. Та, говорить, що на замовлення картини не пише.

«Мені це не подобається, це вже ремесло. Я інакше до цього ставлюся».

Полотна художниці є у приватних колекціях в Україні та за кордоном, зокрема, в США, Канаді, Німеччині та Об’єднаних Арабських Еміратах.

Вибір редакції

На початок