22 велосипедисти представлять Україну на чемпіонаті Європи з велотреку

22 велосипедисти представлять Україну на чемпіонаті Європи з велотреку НОК України

Це найбільші змагання у треку в 2020 році.

Українська збірна з велотреку візьме участь на чемпіонаті Європи, який з 11 по 15 листопада (середа-п'ятниця) прийматиме болгарський Пловдів. Про це повідомляє НОК України.

Загалом буде розіграно 22 комплекти нагород в 11 дисциплінах. Чемпіонат Європи триватиме п'ять днів - із середи, 11-го листопада до неділі, 15-го листопада.

У складі збірної України буде 12 жінок та 10 чоловіків.

Склад збірної України на чемпіонат Європи з велотреку

• Жінки: Любов Басова, Олена Старікова, Юлія Бірюкова, Вікторія Бондар, Анна Нагірна, Ганна Соловей, Ксенія Федотова, Тетяна Клімченко, Олександра Логвинюк, Соломія Лукачук, Юлія Скорищенко, Вікторія Ярошенко;
  • Чоловіки: Володимир Джус, Роман Гладиш, Виталій Гринів, Владислав Щербань, Тадей-Іван Чебанець, Дмитро Стовбецький, Богдан Данильчук, Владислав Денисенко, Ілля Клепіков, Максим Васильєв.

Календар чемпіонату Європи-2020

• Середа, 11 листопада, 18:00 - 20:52. Скретч (жінки), командний спринт (жінки/чоловіки), гонка на вибування (чоловіки)
  • Четвер, 12 листопада, 18:00 - 12:04. Командна гонка переслідування (жінки/чоловіки), скретч (чоловіки), гонка на вибування (жінки)
  • П'ятниця, 13 листопада, 18:00 - 21:51. Індивідуальна гонка переслідування (жінки), омніум (жінки/чоловіки), спринт (жінки/чоловіки)
  • Субота, 14 листопада, 18:00 - 21:02. Індивідуальна гонка переслідування (чоловіки), гонка за очками (жінки/чоловіки), кейрін (жінки/чоловіки)
  • неділя, 15 листопада, 14:00 - 17:11. Гіт на 500 м (жінки), гіт на 1 кілометр (чоловіки), медісон (жінки/чоловіки)

Результати минулого чемпіонату Європи

Перше місце посіла збірна Нідерландів, котра виграла 12 медалей, другою стала Франція з шістьмома медалями в активі, а третє місце зайняла Росія - також шість медалей.

1. Нідерлани - 12 медалей (4 "золота"; 4 "срібла"; 4 "бронзи)