Німеччина оголосила про масштабний ремонт залізниці

Німеччина оголосила про масштабний ремонт залізниці

ЗМІ

Найбільший залізничний оператор Німеччини Deutsche Bahn оголосив про масштабний ремонт. Його почнуть після проведення Чемпіонату Європи з футболу 15 липня.

Про це повідомляє німецьке видання Deutsche Welle.

До 2030 року планується оновити 40 основних залізничних маршрутів. Кожен маршрут на ремонт зариватимуть на кілька місяців. Першу хочуть відновити 70-кілометрову центральну дорогу, яка з'єднує Франкфурт і Мангейм, яка має назву "Riedbahn".

"Ніде більше в Німеччині інфраструктура зараз не відчуває такого навантаження. Щодня цим маршрутом курсує близько 300 місцевих, міжміських і вантажних поїздів", — каже директор з інфраструктури Deutsche Bahn Бертольд Губер.

На цьому маршруті регулярно трапляються перебої та майже кожен поїзд на маршруті Riedbahn затримується, що впливає на залізничний рух по всій Німеччині.

Під час будівельних робіт дістатися до аеропорту Франкфурта потягом буде неможливо. Високошвидкісна залізнична лінія з Кельна до Франкфурта, що йде з північного заходу, буде закрита з середини липня до середини серпня. Потяги перенаправлять.

Затримки та скасування

Останніми роками кількість затримок поїздів Deutsche Bahn постійно зростає. У 2023 році менш як дві третини поїздів далекого прямування дісталися місця призначення вчасно – новий антирекорд. У Німеччині потяг вважається пунктуальним, якщо він затримується менше ніж на шість хвилин.

Поїздки часто скасовують через значні затримки, а деякі навіть не доходять до кінцевої зупинки. Для Deutsche Bahn є перевага в цьому: скорочені поїздки не враховуються в статистиці пунктуальності. Якби вони були, ця статистика була б набагато гіршою.

Якщо поїзд затримується більш ніж на 60 хвилин, мандрівники можуть вимагати повернення частини вартості проїзду. У 2023 році Deutsche Bahn повернув 133 мільйони євро через затримки. Це на 43% більше, ніж у 2022 році. Ці гроші можна було інвестувати в залізничну мережу.

Фінансове становище залізничної компанії в поганому стані. З моменту раптового падіння кількості пасажирів під час пандемії COVID-19 Deutsche Bahn не вдалося збалансувати свої бухгалтерські книги. У 2023 році його дефіцит становив близько 2,4 мільярда євро. Зараз вона застрягла з горою боргів у розмірі близько 34 мільярдів євро.

На початок