Дві квартири для лікарів придбали у Новгороді-Сіверському, щоб приймати хворих на Covid у райлікарні

Дві квартири для лікарів придбали у Новгороді-Сіверському, щоб приймати хворих на Covid у райлікарні

Дві квартири для лікарів придбали у Новгороді-Сіверському, щоб приймати хворих на Covid у райлікарні Суспільне: Чернігів

Дві квартири лікарям-анестезіологам купили у Новгород-Сіверському, щоб підписати договір з НСЗУ на лікування хворих на Covid-19. Щоб відповідати вимогам служби здоров`я, закладу не вистачає персоналу. Зараз пацієнтів із підозрою на коронавірусну інфекцію відправляють до Корюківки. Там лікарня переповнена. Сказала Суспільному генеральна директорка Новгород-Сіверської рай лікарні Олена Набхан.

Новгород-Сіверська райлікарня подала документи до Національної служби здоров’я, щоб приймати хворих на коронавірус.

За словами директорки Новгород-Сіверської райлікарні Олени Набхан, на сьогодні інфекційне відділення лікарні має 6 апаратів ШВЛ, 6 кисневих концентраторів і 5 кисневих точок. Це все вимоги Національної служби здоров’я. Але протягом 6 місяців лікарня не може укласти контракт з НСЗУ, тому що у нас немає анестезіологів.

Новгород-Сіверська райрада виділила понад 1 млн. гривень, щоб купити двом лікарям-анестезіологам по квартирі. Лікарі мають цього тижня приступити до роботи. Зараз йде підготовка документів для підписання угоди з НСЗУ.

Зараз хворих із підозрою на Covid-19 відправляють на лікування у Корюківку. Це за 110 кілометрів. Найкоротший шлях проходить через Хлоп’яники та Холми.

«На сьогодні Корюківська лікарня повна і деяких пацієнтів вона просто не спроможна прийняти з огляду на те, що немає ліжок», - розповіла Олена Набхан.

В Новгород-Сіверському районі кількість хворих на Covid-19 за жовтень і початок листопада у порівнянні з попередніми місяцями зросла у 14 разів. Зараз у центрі первинної допомоги отримує допомогу 141 хворий на коронавірус, ще близько сотні тестів знаходяться в обробці. Захворіло і четверо медичних працівників центру.

80% пацієнтів, за словами Оксани Черненко, лікуються амбулаторно, бо мають легкий перебіг захворювання. 20% – мають середній та важкий перебіг.

Читайте також:

"У Городні в центрі первинної допомоги всі сімейні лікарі захворіли на коронавірус"

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди