Калініна не віддала й гейму Завацькій в українському дербі у фіналі кваліфікації у Лінці

Калініна не віддала й гейму Завацькій в українському дербі у фіналі кваліфікації у Лінці

Калініна не віддала й гейму Завацькій в українському дербі у фіналі кваліфікації у Лінці WTA

Катаріна знялася наприкінці другого сету.

Турнірна сітка кваліфікації у Лінці звела у фіналі двох українок - Катаріну Завацьку та Ангеліну Калініну. Обидві здобули вольові перемоги на старті кваліфікації, а в очному матчі мали визначити, хто ж гратиме в основній сітці.

Боротьби, як такої, у матчі не вийшло. Калініна виграла 10 геймів підряд, наприкінці 11 гейму Завацька взяла медичний тайм-аут, після якого знялася з гри.

Результат Завацька - Калініна у першому сеті - перемога Ангеліни з рахунком 6:0. Вона заробляла брейкпоїнти на кожній подачі суперниці, зрештою кожну і вигравала. Лише одного разу Завацька була близькою до того, щоб виграти подачу Ангеліни, але не реалізувала свою можливість.

У другому сеті Калініна повела 4:0, взяла дві подачі суперниці. Під час п'ятого гейму, за рахунку 15:40 на користь Ангеліни на подачі Катаріни, Завацька взяла медичний таймаут - після чого знялася.

Відтак, в основну сітку турніру в Лінці пробивається Ангеліна Калініна. Вона перемогла іншу українку, Катаріну Завацьку з рахунком 6:0, 4:0.

WTA Лінц. Кваліфікація. Фінал

Катаріна Завацька (Україна, 3) - Ангеліна Калініна (Україна, 7) знялася (0:6, 0:4)

Що далі

  • Калініна стала третьою українкою в основній сітці турніру в Лінці. Крім неї, там зіграють Марта Костюк та Даяна Ястремська.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс