В Україні презентували нові технічні рішення для захисту держустанов від DDoS атак

В Україні презентували нові технічні рішення для захисту держустанов від DDoS атак

Держспецзв'язку презентувала представникам державних органів України нові технічні рішення для захисту установ від DDoS атак. Ці рішення забезпечують ефективне виявлення та блокування різних типів кіберзагроз та розширений моніторинг і аналіз інтернет-трафіку.

Про це повідомили у Держспецзв'язку.

Під час презентації представники Держспецзв'язку продемонстрували можливості програмної продукції та сервісної підтримки компаній Radware та Akamai Technologies, що розгорнуті в Державному центрі кіберзахисту.

Очільник відомства Юрій Мироненко закликав працівників з держсектору по максимуму використати ці можливості, щоб ефективніше захищатись від кібератак з боку противника.

Він також подякував проєкту USAID "Кібербезпека критично важливої інфраструктури України" за допомогу з програмною продукцією та сервісною підтримкою.

"Завдяки допомозі USAID ми оновили й суттєво покращили спроможності урядової команди реагування CERT-UA та Державного центру кіберзахисту. Ми також спільно впроваджуємо найкращі світові практики у сфері кібербезпеки, розвиваємо співпрацю з Агенцією США з кібербезпеки та інфраструктури CISA", – сказав Мироненко.

Директорка бюро з питань демократії та врядування місії USAID в Україні Енн Хоппер зазначила, що США твердо підтримують Україну у її протистоянні повномасштабному вторгненню Росії, у тому числі у кіберпросторі.

"Кібербезпека — це не лише про захист даних. Це й про те, що мільйони українців можуть безперебійно отримувати державні послуги щодня. Для цього USAID підтримало Держспецзв’язку у покращенні технічних спроможностей для захисту 70 державних інтернет-ресурсів та вебсервісів від DDoS атак і планує підтримати захист ще 170 ресурсів, інтегрувавши їх у Центр очищення трафіку Держспецзв’язку від DDoS атак", – наголосила вона.

6 червня у Держспецзв'язку заявили про кібератаку на Сили оборони України.

На початок