Без гравців НБА, але з Тимофеєнком. Україна оголосила розширену заявку на відбір на Євробаскет

Без гравців НБА, але з Тимофеєнком. Україна оголосила розширену заявку на відбір на Євробаскет

Без гравців НБА, але з Тимофеєнком. Україна оголосила розширену заявку на відбір на Євробаскет ФБУ

Але до остаточного списку ввійде 14 гравців.

Збірна України з баскетболу оголосила список із 16 баскетболістів на листопадові матчі проти Словенії та Австрії. Однак не всі відправляться до Любляни. Два гравці з цього переліку не потраплять до остаточної заявки.

Читайте також: Стало відомо, де збірна України проведе матчі кваліфікації на Євробаскет-2021 та 2022

Серед розширеного списку не опинилося гравців НБА: Святослава Михайлюка, котрий із 1-го грудня знаходитиметься у тренувальному таборі в "Детройті". Олексій Лень наразі вільний агент та не має достатньо ігрової практики.

Перший виклик за більш, ніж чотири роки отримав Станіслав Тимофеєнко. Востаннє за українську збірну він грав під час Євробаскета-2015.

Читайте також: "Він у найкращій формі за весь час". Тренер "Детройта" похвалив Михайлюка

Розширена заявка збірної України

Захисники: Денис Лукашов ("Прометей"), Віталій Зотов ("Хімік"), Олександр Мішула ("Київ-Баскет"), Анатолій Шундель ("Дніпро"), Іссуф Санон ("Дніпро"), Олександр Липовий ("Прометей");

Форварди: Богдан Близнюк ("Київ-Баскет"), Павло Крутоус ("Київ-Баскет"), Станіслав Тимофеєнко ("Дніпро"), В’ячеслав Бобров ("Дніпро"), Володимир Герун ("Унікаха", Іспанія), Сергій Павлов ("Київ-Баскет").

Центрові: Артем Пустовий ("Барселона", Іспанія), В’ячеслав Кравцов ("Дніпро"), В’ячеслав Петров ("Прометей"), Владислав Коренюк ("Київ-Баскет").

Що відомо

  • Матчі проти Словенії та Австрії пройдуть 28-го та 30-го листопада відповідно. Усі команди, що гратимуть у цьому ігровому вікні, знаходитимуться в спеціальній "бульбашці".
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТенісГімнастика