Якою буде Херсонська обласна рада: повний список

Якою буде Херсонська обласна рада: повний список

Якою буде Херсонська обласна рада: повний список Суспільне Херсон

6 листопада встановили результати виборів до Херсонської обласної ради. Всього обрали 64 депутати.

До складу обласної ради увійдуть 15 представників від партії "ОПЗЖ", 13 представників партії Ігоря Колихаєва "Нам тут жити", 11 – від "Слуги народу", 7 - від "Наш край" та 7 – від "Європейської солідарності", 6 - від партії "Батьківщина", 5 – "Блок Володимира Сальдо".

Дані списки можуть бути не остаточними - деякі депутати балотувались до двох рад, тож, матимуть обрати раду. Депутати обрані у виборчих округах (27) та в єдиному багатомандатному окрузі (37).

Херсонська регіональна організація Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

1. Устинов Єгор Олександрович

2. Бобровська Діана Анатоліївна

3. Збаровська Ірина Володимирівна

4. Артющик Богдан Степанович

5. Дроздік Сергій Миколайович

6. Микитюк Денис Миколайович

7. Киселевич Юрій Анатолійович

8. Тулупов Олександр Васильович

9. Ганжа Володимир Володимирович

10. Романій Михайло Дмитрович

11. Штанько Віталій Миколайович

12. Стельмашенко Юрій Олександрович

13. Карпук Весна Ігорівна

14. Сінкевіч Анна Леонідівна

15. Репілевський Едуард Вікторович

Херсонська регіональна організація Політичної партії "Партія Ігоря Колихаєва "НАМ ТУТ ЖИТИ!" отримала 13 мандатів:

1. Лагута Геннадій Миколайович

2. Овсепян Гамлет Ашотович

3. Гавренкова Вікторія Володимирівна

4. Царькова Анастасія Вікторовна

5. Мелконян Деренік Меснікович

6. Власов Юрій Валентинович

7. Гордієнко Олександр Дмитрович

8. Черепаха Альберт Вікторович

9. Васильєв Юрій Михайлович

10. Рожков Юрій Геннадійович

11. Лугова Галина Леонідівна

12. Книга Олександр Андрійович

13. Махонін Вадим Миколайович

Херсонська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ":

1. Соболевський Юрій Валентинович

2. Репілевський Данило Едуардович

3. Гондарева Галина Вікторівна

4. Паламарчук Оксана Олександрівна

5. Короленко Віктор Миколайович

6. Немерець Віталій Анатолійович

7. Коваленко Володимир Іванович

8. Ковальов Юрій Іванович

9. Бутрій Дмитро Стефанович

10. Самойленко Олександр Степанович

11. Александров Павло Анатолійович

Херсонська територіальна організація Політичної партії "Європейська Солідарність" отримала 7 мандатів:

1. Хлань Сергій Володимирович

2. Йосипенко Ігор Васильович

3. Тарасова Наталія Олександрівна

4. С'єдіна Ольга Валентинівна

5. Салтиков Валерій Миколайович

6. Пунгін Віктор Олександрович

7. Співаковський Олександр Володимирович

Херсонська обласна організація Політичної партії "НАШ КРАЙ":

1. Булюк Віталій Вікторович

2. Дмитрук Микола Ілліч

3. Сокур Ірина Володимирівна

4. Межерицька Світлана Віталіївна

5. Синенко Олександр Олександрович

6. Чабан Вадим Іванович

7. Рибалко Сергій Вікторович

Херсонська обласна організація Всеукраїнського об’єднання "БАТЬКІВЩИНА"

1. Одарченко Юрій Віталійович

2. Кістечок Олександр Дмитрович

3. Романенко Руслан Васильович

4. Левківська Марія Михайлівна

5. Архипова Ірина Олексіївна

6. Бабич Олександр Володимирович

Херсонська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЛОК ВОЛОДИМИРА САЛЬДО" - 5 мандатів:

1. Волинець Тетяна Григорівна

2. Літвін Валерій Валерійович

3. Жаров Михайло Олександрович

4. Трубаєв Ігор Володимирович

5. Сорокунський Сергій Миколайович

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди