Помер головний автор пісень Uriah Heep Кен Хенслі

Помер головний автор пісень Uriah Heep Кен Хенслі

Помер головний автор пісень Uriah Heep Кен Хенслі Facebook Ken Hensley

Клавішник та автор більшості пісень Uriah Heep Кен Хенслі помер на 76-му році життя.

"Я пишу це з важким серцем, щоб повідомити вам, що мій брат Кен Хенслі мирно помер в середу ввечері. Його прекрасна дружина Моніка була поруч з ним і втішала Кена в його останні кілька хвилин з нами. Ми всі спустошені цієї трагічної і неймовірно несподіваною втратою і просимо вас дати нам трохи часу, щоб змиритися з нею", - повідомив у Facebook брат музиканта Тревор Хенслі.

Він зазначив, що Кена Хенслі кремують в Іспанії, церемонія буде приватною.

Хенслі був клавішником, вокалістом та автором пісень Uriah Heep з дня заснування рок-гурту у 1969 році до 1980. Саме він написав такі хіти як Lady In Black, Easy Livin’, Stealin’ и Look At Yourself. Окрім того, він випустив 12 сольних записів, один концертний альбом та п'ять збірок. На момент смерті він працював над ще одним сольним альбомом.

Цікаві факти з біографії музиканта:

  • Хенслі почав вчитися грати на гітарі в 11 років, а перший концерт дав за 9 років до заснування Uriah Heep.
  • Балладу July Morning музикант написав під час туру, на задньому сидінні автобуса, коли переживав важке розставання з дівчиною.
  • У 1982 році він увійшов до складу гурту Blackfoot та записав з ними два студійні альбоми. Однак він пішов у 1985: тоді Хенслі шокувала смерть колишнього вокаліста Uriah Heep Девіда Байрона та він деякий час не займався музикою.
  • У 1993 році він став членом пресвітеріанської церкви, яка, за його словами, допомогла йому впоратися із наркозалежністю.
  • Востаннє Кен Хенслі виступав у Києві у 2018 році.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше