На Рівненщині готуються до впровадження жорсткішого карантину

На Рівненщині готуються до впровадження жорсткішого карантину

На Рівненщині готуються до впровадження жорсткішого карантину

На Рівненщині через ймовірність зростання захворюваності на коронавірус готуються до впровадження більш жорстких карантинних обмежень в епідумовах. Про це заявив перший заступник голови РОДА Сергій Подолін. В першу чергу посилення обмежень стосуватиметься закладів харчування та розважальних зон, а також проведення масових заходів.

5-го листопада перший заступник голови ОДА Сергій Подолін розповів журналістам, що найближчим часом існує вірогідність збільшення кількості хворих на COVID-19.

Це стосується міст та районів, які вже знаходяться в "червоній" зоні, а також - Гощанського і Дубенського районів. Вони, ймовірно, потраплять до "червоної" зони після наступного засідання комісії з ТЕБ та НС. Відтак, у області планують посилювати карантинні обмеження.

Читайте також: В Україні почав діяти оновлений поділ на карантинні зони. Хто потрапив у "червону"

"Сьогодні головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко пропонував Кабміну посилити карантинні обмеження. Це обмеження діяльності зон харчування, відвідування дитячих кімнат, розважальних зон у торгових центрах, заборона проведення масових культурних заходів, тому, що там є велике скупчення наших громадян. Зміни можуть зачепити і ті регіони, які потрапляють до "червоної" зони", - сказав Сергій Подолін.

Він додав, що місцева влада не зможе обирати які саме обмеження впроваджувати, але натомість чітко виконуватиме рішення державної комісії з ТЕБ та НС.

Читайте також: В Рівненській ОДА сказали, що не заборонятимуть у "червоних" зонах

Також він наголосив, що у "червоних" зонах учнів старших класів відправлять навчатися дистанційно, а у школярів молодших класів буде можливість відвідувати заняття, якщо батьки не мають змоги залишити дитину вдома.

Разом з тим, в РОДА чекають роз'яснень уряду щодо механізму впровадження карантину вихідного дня.

На початок