Президент підписав указ про звільнення голови Сумської ОДА

Президент підписав указ про звільнення голови Сумської ОДА

Президент підписав указ про звільнення голови Сумської ОДА

Президент своїм указом від 5-го листопада звільнив з посади голову Сумської облдержадміністрації Романа Грищенка. В указі йдеться, що звільно очільника області "згідно з поданою ним заявою".

4-го листопада на засіданні уряду повідомили, що Кабінет Міністрів України погодив звільнення Романа Грищенка з посади голови Сумської ОДА за угодою сторін.

Суспільне поки не має коментарів щодо звільнення від Романа Грищенка, але готове опублікувати його позицію.

Що відомо про Романа Грищенка

Роман Грищенко з 2017 року працював військовим прокурором Харківського гарнізону, а до того – військовим прокурором Київського гарнізону. В органах військової прокуратури працював понад 13 років.

Читайте також: Що заробили та задекларувати голови облдержадміністрації та облради Сумщини

Володимир Зеленський призначив Романа Грищенка на посаду голови Сумської ОДА у березні 2020 року. 1 липня Зеленський оголосив догану Грищенку "за недоліки в роботі з добору кандидатур на посади керівників місцевих державних адміністрацій".

Зокрема, за період його роботи:

  • затвердили поділ області на п'ять районів;
  • між обласною адміністрацією, міською радою та керівниками туристичних компаній уклали Меморандум про спільні наміри інвестувати у сумський аеропорт;
  • у травні Грищенко створив комісію для ліквідації управління охорони здоров’я, і створив новий департамент. А в липні це рішення скасував.
  • Сумський театр імені Щепкіна отримав статус національного;
  • повідомили про плани до 2023 року збудувати медичне містечко у Сумах.

Що відомо

Вибір редакції

На початок