У дев'яти містах Дніпропетровщини закінчили підрахунок голосів на посаду міського голови

У дев'яти містах Дніпропетровщини закінчили підрахунок голосів на посаду міського голови

У дев'яти містах Дніпропетровщини закінчили підрахунок голосів на посаду міського голови Фото: УНІАН

Станом на вечір 4 листопада у 9 містах Дніпропетровщини закінчили підрахунок голосів на посаду міського голови. Інформація опублікована на сторінці Центрвиборчкому.

Верхівцеве:

  1. Світлик Михайло Іванович — Самовисування — 20,54%;
  2. Дришлюк Віктор Анатолійович — ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ" — 17,09%;
  3. Сокол Віктор Миколайович — Самовисування — 13,9%;

П'ятихатки:

  1. Ісаєв Гілал Міргасан Оглиполітична — партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" — 21,76%;
  2. Галаган Раїса Григорівна — ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ — "ЗА МАЙБУТНЄ" — 17,38%;
  3. Малоок Олег Володимирович — ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПРОПОЗИЦІЯ" — 17,08%;

Першотравенськ:

  1. Вінницька Оксана Рудольфівна — ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "БЛОК ВІЛКУЛА "УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА" — 68,03%;
  2. Разводов Олександр Олексійович — ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ" — 10,59%;
  3. Антіпов Валентин Миколайович — ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" — 9,4%;

Павлоград:

  1. Вершина Анатолій Олексійович — Самовисування — 57,97%;
  2. Рублевський Сергій Петрович — ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ" — 11,97%;
  3. Батурінець Олександр Валерійович — ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПРОПОЗИЦІЯ" — 9,76%;

Марганець:

  1. Боровик Геннадій Васильович — ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" — 28,28%;
  2. Жадько Олена Анатоліївна — ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПРОПОЗИЦІЯ" — 27,45%;
  3. Кравченко Павло Олександрович — ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ" — 11,83%;

Першотравенськ:

  1. Вінницька Оксана Рудольфівна — ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "БЛОК ВІЛКУЛА "УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА" — 68,03 %;
  2. Разводов Олександр Олексійович — ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ" — 10,59%%
  3. Антіпов Валентин Миколайович — ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" — 9,4%;

Покровське:

  1. Шаповал Олександр МиколайовичПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ" – 78,95%;
  2. Біднюк Микола ПетровичПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ" – 14,5%;
  3. Капець Володимир ВасильовичПолітична партія "Сила і Честь" – 6,53%;

Синельникове:

  1. Зражевський Дмитро Іванович – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "БЛОК ВІЛКУЛА "УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА" – 34,37%;
  2. Солонина Наталія Євгеніївна – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" – 17,3%;
  3. Захаров Олег Володимирович – Самовисування – 14,42%;

Апостолове:

  1. Оса Андрій Петрович – Самовисування – 37,1%;
  2. Мазний Юрій Володимирович – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ" – 13,23%;
  3. Черкашина Тетяна Вікторівна – Самовисування – 13,21%;

Читайте також

Міська територіальна виборча комісія склала протоколи про встановлення підсумків голосування

Криворізька міська виборча комісія звертатиметься до поліції через нестачу бюлетенів

Міська ТВК Дніпра проводить повторний підрахунок результатів голосування за протоколами 425 дільниць

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди