9:0. "Житлобуд-2" з розгромної перемоги почав виступи у сезоні жіночої Ліги чемпіонів Denys Rudenko

Харків'янки розбили вірменських опоненток.

"Житлобуд-2" у першому раунді кваліфікації жіночої Ліги чемпіонів приймав вірменський "Алашкерт". Матч проходив у Києві на стадіоні імені Баннікова.

Українки швидко змогли вийти вперед. Анастасія Філенко відкрила рахунок на шостій хвилині матчу. Потім "Алашкерт" провів кілька контратак, але "Житлобуд-2" перехопив ініціативу. Футболістки команди господаря насичено діяли в атаці та швидко змусили вірменок втомитися. На 38-й хвилині Яна Калініна реалізувала пенальті, а за чотири хвилини потому нападниця харківської команди та жіночої збірної України з футболу Яна Малахова потроїла перевагу господарок.

У другому таймі "Алашкерт" пропусти ще більше голі. Калініна на 46-й хвилині оформила дубль, а потім пенальті реалізувала Юлія Титова, яка вийшла на заміну на початку другої 45-хвилинки. Пізніше, Вероніка Андрухів зробила рахунок 6:0.

А під кінець матчу потрійне "соло" видала Натія Панцулая. Чергова збірниця у складі "Житлобуда-2" зробила хет-трик та довела рахунок до непристойного - 9:0.

Таким чином, харківська команда виходить до наступного раунду кваліфікації, перемога в якому дає можливість пройти до основної сітки жіночої Ліги чемпіонів.

Жіноча Ліга чемпіонів. Перший раунд кваліфікації

"Житлобуд-2" (Україна) - "Алашкерт" (Вірменія) - 9:0

Голи: Філенко, 6, Калініна, 38, 46, Малахова, 42, Титова, 50, Андрухів, 56, Панцулая, 78, 81, 87

"Житлобуд-2" - "Алашкерт": відео голів

• Жеребкування наступної стадії відбудеться у п'ятницю, 6-го листопада о 12:00.
  • Матчі фіналу кваліфікації проходитимуть 18-го та 19-го листопада.
  • "Житлобуд-2" повторив свій найкращий результат у Лізі чемпіонів. У сезоні 2017/18 харків'янки обіграли уельський "Свонзі Сіті" з рахунком 9:0.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start