Рівне: хто став депутатом міськради (СПИСОК)

Рівне: хто став депутатом міськради (СПИСОК)

Офiцiйно
Рівне: хто став депутатом міськради (СПИСОК) Суспільне Рівне

Рівненська міська ТВК на засіданні 3 листопада оголосила офіційні результати виборів депутатів у міськраду. У Рівнераду проходить сім політичних сил. У виборах міських депутатів взяло участь 59 268 тисяч виборців.

У Рівнераду проходять кандидати від партій "Європейська солідарність", "Рівне разом", "Слуга народу", "Голос", "Батьківщина", "Свобода", "За майбутнє". Такі дані офіційно оголосили на засіданні Рівненської міської ТВК увечері 3 листопада. Комісія опрацювала усі протоколи з 111 виборчих дільниць і назвала остаточні цифри.

  1. "Європейська солідарність" – 19,08% (11 311 голосів);
  2. "Рівне разом" – 14,15% (8 389 голосів);
  3. "Слуга народу" – 12,74% (7 552 голоси);
  4. "Батьківщина" – 7,96% (4 719 голосів);
  5. "Голос" – 7,82% (4 636 голосів);
  6. "Свобода" – 7,27% (4 309 голосів);
  7. "За майбутнє" – 7,02% (4 166 голосів);
  8. "Сила і честь" – 4,99% (2 962 голоси);
  9. "Успішна Україна" – 3,67% (2 181 голос);
  10. "Опозиційна платформа – За життя" – 3,11% (1 844 голосів);
  11. "Перемога Пальчевського" – 3,04% (1 805 голосів);
  12. "Народний рух України" – 2,62% (1 557 голосів);
  13. "Громадський контроль" – 2,02% (1 200 голосів);
  14. "Пропозиція" – 1,7% (1 011 голосів);
  15. "Радикальна партія Олега Ляшка" – 1,59% (946 голосів);
  16. "Наш край" – 0,77% (459 голосів);
  17. "Християнсько-демократичний союз" – 0,37% (221 голос).

Хто проходить до Рівнеради

"Європейська солідарність"

  1. Третяк Олександр Віталійович
  2. Мисюра Федір Миколайович
  3. Жильчук Андрій Вікторович
  4. Обоїста Тарас В’ячеславович
  5. Поліщук Юрій Петрович
  6. Майорова Наталія Олександрівна
  7. Алексєвич Павло Миколайович
  8. Майборода Оксана Валеріївна
  9. Туровська Людмила Валентинівна
  10. Котляров Дмитро Анатолійович

"Рівне разом"

  1. Жаровський Михайло Богданович
  2. Стельмащук Святослав Володимирович
  3. Марчук Світлана Василівна
  4. Шакирзян Віктор Володимирович
  5. Марчук Катерина Анатоліївна
  6. Рибачок Сергій Леонідович
  7. Харковець Василь Степанович

"Слуга народу"

  1. Яворський Роман Степанович
  2. Романюк Любов Володимирівна
  3. Коваль Віталій Станіславович
  4. Чаборай Юрій Миколайович
  5. Хотенко Олена Анатоліївна
  6. Іванов Олександр Едуардович
  7. Коваленко Олександра Євгенівна

"Батьківщина"

  1. Васильчук Сергій Миколайович
  2. Кульчинська Галина Григорівна
  3. Курсик Олександр Васильович
  4. Нестерук Олександр Петрович
  5. Нездюр Олена Ярославівна

"Голос"

  1. Бляшин Микола Степанович
  2. Денисюк Роман Віталійович
  3. Клічук Святослав Володимирович
  4. Кулакевич Анастасія Федорівна
  5. Кузмічова Марина Анатоліївна

"Свобода"

  1. Осуховський Олег Іванович
  2. Осіпчук Юрій Юрійович
  3. Бучинський Олексій Андрійович
  4. Конькова Галина Борисівна

"За майбутнє"

  1. Хомко Володимир Євгенович
  2. Года Маріян Адамович
  3. Чугуєвець Анатолій Олександрович
  4. Хлістунова-Шарпар Анна Сергіївна

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди