Рада планує відкласти застосування касових апаратів для ФОПів до 2022 року

Рада планує відкласти застосування касових апаратів для ФОПів до 2022 року

Рада планує відкласти застосування касових апаратів для ФОПів до 2022 року
УНІАН

Верховна рада планує 4 листопада розглянути законопроєкт, який пропонується відтермінувати застосування касових апаратів для спрощеної системи оподаткування для малого та середнього бізнесу до 2022 року.

Про це заявив спікер парламенту Дмитро Разумков після наради з керівництвом усіх фракцій та депутатських груп 3 листопада.

"Відбулася робоча зустріч керівництва парламенту та представників усіх фракцій і груп. Обговорювалося питання щодо ситуації, яка складається з підтримкою малого та середнього пізнесу на тлі COVID-19. Була принята одноголосна позиція про те, щоб відтермінувати застосування касових апаратів для спрощеної системи оподаткування на рік - до 1 січня 2022 року. Це консолідована позиція усіх фракцій та груп, які працюють у Верховній раді дев'ятого скликання", - сказав Разумков.

За його словами, цього ж дня у парламенті мають зареєструвати відповідний законопроєкт. А 4 листопада профільному комітету дадуть доручення невідкладно його розглянути.

"Я впевнений, що ніхто не буде заперечувати, якщо завтра (4 листопада - ред.) ми його розглянемо. Сподіваюся, що він буде підтриманий за основу і в цілому", - додав спікер.

Що відомо

  • 3 листопада підприємці вийшли на акцію протесту до Верховної ради. Вони просять скасувати тотальну фіскалізації і РРО. Люди на площі перед парламентом тримають білі прапори на яких написано "Save ФОП". Паралельно з цією акцією проходить ще одна - власників авто на єврономерах.
  • Після кількох годин під Радою колона учасників рушила на Банкову та перемістила акцію під Офіс президента.
На початок