ФК “Суми” зіграв внічию на виїзді

ФК “Суми” зіграв внічию на виїзді ФК Суми

Футзальний клуб “Суми” зіграв виїзний матч 11-го туру проти команди “ДЕ Трейдинг” з Миколаївки Донецької області. Гра відбулася 1 листопада у Сєвєродонецьку.

Перший тайм був за господарями майданчика – 2:1. Гол у складі сумської команди забив Роман Зеленський. У другому таймі сумчани зрівняли рахунок - гол забив Арсеній Гурєєв - команда вийшла вперед (відзначився Руслан Острога).

Однак втримати перемогу сумчани не змогли. За десять секунд до завершення матчу миколаївці зрівняли рахунок: 3:3.

• Сумські баскетболісти зіграли матчі чемпіонату України серед команд вищої ліги.
  • Сумський волейбольний клуб стартував у чемпіонаті України.
  • Три футбольні команди Сумщини зіграли матчі аматорського чемпіонату України.
  • Сумські гандболістки двічі перемоги одеситок.
  • "Золотий" матч чемпіонату Сумської області з футболу відбудеться в Миколаївці.
  • Сумський футзаліст Олександр Сметаненко дебютував за юнацьку збірну.
  • Аматорські команди Сумщини зіграли перші матчі чвертьфіналів Кубка України з футболу.