Аматорські команди Сумщини зіграли перші матчі чвертьфіналів Кубку України з футболу Facebook: FC Sumy

Команди Сумщини розійшлись з суперниками "миром" у перших матчах чвертьфіналів кубку України з футболу серед аматорських команд. У матчах брали участь ФК "Суми" та "Вікторія" з Миколаївки.

Футбольний клуб "Суми" на стадіоні "Альянс-Арена" у селі Байрак приймав чинного володаря трофею – команду "Олімпія" із Савенців Полтавської області. Перший тайм матчу вийшов "сухим". У другому команди обмінялись парою голів.

Аматорські команди зіграли перші матчі чвертьфіналів Кубку України з футболуFacebook: FC Sumy

У складі "Сум" відзначились Богдан Колесник та Дмитро Танчик. У підсумку, матч завершився внічию – 2:2.

На стадіоні Агрегатного заводу у місті Вовчанськ Харківської області місцевий футбольний клуб "Вовчанськ" приймав чинного чемпіона та фіналіста минулого розіграшу кубка – "Вікторію" з Миколаївки.

Аматорські команди зіграли перші матчі чвертьфіналів Кубку України з футболуFacebook: ФК "Вікторія" - Миколаївка

У першому таймі забити не змогли ані господарі поля, ані гості. Не забили команди і у другому таймі – матч завершився зі стартовими нулями на табло.

Матчі-відповіді відбудуться за тиждень на полях "Вікторії" та "Олімпії".

• У серпні ФК “Вікторія” з Сумщини став чемпіоном України серед аматорів.
  • 22 серпня футбольний клуб "Суми" переміг у матчі з ФК "Богодухів".
  • 24 жовтня "Вікторія" з Сумщини перемогла "Любомир" у матчі аматорського чемпіонату України.