Усик - Чісора: опублікована статистика бою з точними ударами

Усик - Чісора: опублікована статистика бою з точними ударами

Усик - Чісора: опублікована статистика бою з точними ударами Марк Робінсон/Matchroom Boxing

Олександр Усик перебоксував Дерека Чісору в дев'яти раундах згідно зі статистикою.

Бій Усик - Чісора став тестом для українського боксера в суперважкій вазі, про що сам Олександр сказав після поєдинку. Боксери провели у ринзі всі 12 раунді, а переможця визначали суддівські оцінки. Усі три рефері віддали перевагу українцеві - 117:112, 115:113 та 115:113.

Читайте також: Усик перетерпів стартовий натиск від Чісори та переміг рішенням суддів

Після бою команда Чісори та сам Дерек казали, що саме британець мав виграти, оскільки він задавав темп бою. А Усик оцінював свій бій на три з десяти.

Незважаючи на слова Дерека про задавання темпу, статистика бою Усик - Чісора показує, що саме українець якісніше та більше (!) атакував.

Статистика ударів Усик - Чісора

Усього Усик наніс 194 влучні удари при 674 викинутих - 29% його ударів влучали в суперника. У Чісори - 139 влучних при 625 викинутих, це 22%.

Боксери провели рівний бій у контексті силових ударів - 107 в Олександра проти 110 у Дерека. Однак Усик перепрацював суперника джебами: 87 проти 29.

Виходить, в бою Усик - Чісора статистика ударів на користь українця.

Більшість ударі Чісори були акцентовані в корпус українця - 78 з 139 влучань. Усик значно менше бив по корпусу: 25 з 194.

Усик - Чісора: удари за раундами

Статистика Усик - Чісора по раундах показує перевагу британця в перших раундах. Він впевнено перебоксува українця у першому раунді (20 проти 4), більше атакував у другому раунді. За стартові 6 хвилин Дерек наніс 39 точних ударів, а за наступні 10 раундів - лише 100.

Усик домінував у ринзі в сьомому, восьмому та дев'ятому раундах. Його перевага за кількістю ударів була помітною у всіх інших 3-хвилинках, крім 10 раунду, де суперники нанесли однакову кількість ударів.

Особливо потужним була восьма 3-хвилинка від Олександра Усика - 22 удари проти 3.

Усик - Чісора: відео хайлайти

Що ще відбувалося у боксерський вечір Усик - Чісора в Лондоні

  • Усі головні події вечора у нашому онлайні.
  • Після бою Олександр Усик "передав привіт" Ентоні Джошуа, та заявив, що наступний бій британець повинен провести саме з ним.
  • Дерек Чісора заперечив, що завершуватиме кар'єру після цього бою.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс