Актор Шон Коннері помер у 90 років. П'ять фактів з життя кінозірки

Актор Шон Коннері помер у 90 років. П'ять фактів з життя кінозірки

Актор Шон Коннері помер у 90 років. П'ять фактів з життя кінозірки АР

У віці 90 років помер британський актор Шон Коннері, який сім разів зіграв Джеймса Бонда.

Про це повідомили рідні кінозірки, передає ВВС.

Коннері помер уві сні, перебуваючи на Багамах. До цього деякий час він хворів.

Його акторська кар'єра тривала більше 50 років. Серед його нагород - "Оскар", дві нагороди "Бафта" та три "Золоті глобуси".

Серед найвідоміших фільмів за його участі "Індіана Джонс" та "Останній хрестовий похід", "Скеля" та "Полювання на червоний жовтень". Він отримав "Оскар" у 1988 році, як кращий актор другого плану у ролі ірландського копа у фільмі "Недоторкані".

У 2000 році королева Великої Британії Єлизавета ІІ удостоїла його лицарського звання.

Серед цікавих фактів його біографії:

  • Томас Шон Коннері народився в Единбурзі в сім'ї робітника-католика та ірландця і прибиральниці - шотландської протестантки.
  • До початку акторської кар'єри він служив в британському військово-морському флотіа також попрацював молочником, водієм, чорноробом, полірувальником трун, рятувальником в басейні і моделлю для художника-початківця.
  • Тренер футбольного клубу "Манчестер Юнайтед" пропонував Шону місце в команді, від якого майбутня зірка телеекранів відмовився через недовговічність спортивної кар'єри.
  • Джеймс Бонд у виконанні Шона Коннері увійшов до складеної Американським інститутом кіномистецтва трійки найвидатніших екранних героїв.
  • Актор пішов з кіноіндустрії у 2006 році, оскільки розчарувався в ній. Напередодні йому пропонували роль Гендельфа у "Володарі перстнів", від якої Коннері відмовився.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше