Два раунди за один день. Костюк - у півфіналі турніру в Тайлері

Оновлено
Два раунди за один день. Костюк - у півфіналі турніру в Тайлері АР

Українка здолала два раунди за один день, не програвши жодного сету.

Марта Костюк розпочала виступи на другому турнірі в США з надвпевненої перемоги 6:0, 6:0. Такий результат українка показала всього за кілька днів після того, як через травму змушена була знятися з фіналу попереднього турніру.

А в другий змагальний день Марта провела одразу два матчі - спершу гру другого раунду, а за п'ять годин вийшла на чвертьфінал. В обох матчах Марта Костюк перемогла.

• Гра другого раунду: як вона проходила

У другому раунді змагань в Тайлері Марта знову перемогла в двох сетах, хоча цього разу віддала суперниці кілька геймів - одразу сім. Марта зустрічалася з представницею Парагваю Веронікою Сепеде, яка тільки на минулому тижні відновила сезон після початку пандемії.

У першому сеті матчу Марта взяла всі подачі суперниці, захистила дві з чотирьох своїх та перемогла 6:2. У другій партії українка повела 4:2 з брейком, однак потім програла три підряд гейми (два з них на своїй подачі) - 4:5.

Вероніка вийшла подавати на сет, однак Марта знову включилася: спершу зрівняла рахунок, тоді взяла свою подачу, а потім ще й виграла матч з першого матчболу на подачі суперниці - 7:5 у другому сеті.

ITF 80. Тайлер (США). Другий раунд

Марта Костюк (Україна, 8) - Вероніка Сепеде (Парагвай) 2:0 (6:2, 7:5)

• Чвертьфінал: як Марта Костюк його пройшла

Чвертьфінальний матч турніру в Тайлері відбувся у той ж день, що і матч другого раунду. Суперницею Марти була досвідчена італійка Сара Еррані, яка в другому раунді вибила японку Місакі Дой.

Костюк знову розібралася в двох сетах, причому перемогла ще впевненіше, ніж у другому раунді. За матч Сара Еррані взяла лише одну свою подачу!

У першому сеті (до речі, як і в грі з Сепеде) Марта виграла усі подачі суперниці, втратила дві свої - 6:2. У другій партії Костюк не програла жодного гейму на своїй подачі, дозволила суперниці взяти лише один гейм - 6:1.

Україка продемострувала неймовірну реалізацію брейкпоїнтів - 6 з 7 успішних. А весь матч тривав 1 годину 7 хвилин.

ITF 80. Тайлер (США). Чвертьфінал

Марта Костюк (Україна, 8) - Сара Еррані (Італія) 2:0 (6:2, 6:1)

• У півфіналі Марта Костюк зіграє проти Кетрін Белліс - це американка, з якою Марта на минулих вихідних грала у фіналі турніру в Мейконі. Гра відбудеться в суботу, 31 жовтня, о 19:00.
  • Паралельно Марта Костюк продовжує виступи в парному розряді в Тайлері. Разом з представницею Данії Кларою Таусон Марта вийшла в півфінал. Також у півфіналі зіграє українка Катерина Бондаренко, яка грає в парі з білорускою Ольгою Говорцовою.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start