ФК "Ужгород" розгромно програв вдома "Карпатам" з Галича

ФК "Ужгород" розгромно програв вдома "Карпатам" з Галича Фото: ФК "Ужгород"

Футбольний клуб "Ужгород" зазнав поразки у рідних стінах у матчі 9-го туру чемпіонату Другої ліги. Закарпатська команда розгромно поступилася "Карпатам" з Галича 0:3. Про це повідомляє офіційний сайт клубу.

Напередодні цього матчу команди були сусідами у турнірній таблиці ("Ужгород" йшов на третьому місці, "Карпати" розташовувались на одну позицію нижче).

ФК "Ужгород" розгромно програв вдома "Карпатам" з ГаличаФото: ФК "Ужгород"

Закарпатська команда не використала свої гольові можливості, натомість колектив з Івано-Франківщини зміг реалізувати три моменти. Зокрема, вже на доданих хвилинах першого тайму Богдан Козак відкрив рахунок у матчі. У другій половині зустрічі він оформив дубль. А третій гол приніс удар з-за меж штрафної Олега Антошика.

"Ужгород" у наступному турі гратиме на виїзді проти київського "Рубікона".