МБК “Миколаїв” обіграв київський “Будівельник”

МБК “Миколаїв” обіграв київський “Будівельник” МБК "Миколаїв"

Муніципальний баскетбольний клуб “Миколаїв” здобув першу перемогу в Суперлізі. Команда Валентина Берестнєва на виїзді переграла київський “Будівельник”.

Господарі нарощували свою перевагу з початку зустрічі і першу десятихвилинку баскетболісти “Будівельника” закінчили з рахунком 22:13. У другій чверті гравець “Миколаєва” Макс Конате, обігравши баскетболіста Романа Козлова, забив кидком зверху і зробив рахунок 24:21 на користь господарів. Втім, на велику перерву київський “Будівельник” пішов із перевагою у два очки – 38:36.

МБК “Миколаїв” обіграв київський “Будівельник”МБК "Миколаїв"

На початку третьої десятихвилинки баскетболіст “корабелів” Олександр Кушніров зробив рахунок рівним – 38:38. Підопічні Валентина Берестнєва ближче до кінця чверті отримали перевагу над господарями – 52:56. Третю десятихвилинку гості закінчили з рахунком ‒ 56:58. В останній чверті баскетболіст “Миколаєва” Кіт Омоера кидком зверху збільшив відрив на сім очків – 64:71.

У підсумку підопічні Валентина Берестнєва здобули першу перемогу у новому сезоні Суперліги з рахунком 68:74. Наступний матч корабели зіграють 5 листопада о 18:00 проти южненського “Хіміка”.

• МБК "Миколаїв" зіграє з київським "Будівельником"
  • Баскетбольний клуб "Київ-Баскет" переміг МБК "Миколаїв"