Як обрати безпечне та корисне молоко. Розповідає представниця виробників

Як обрати безпечне та корисне молоко. Розповідає представниця виробників

Ексклюзивно
Як обрати безпечне та корисне молоко. Розповідає представниця виробників УНІАН

Як за останні роки змінилася в Україні якість молока, на що звернути увагу при виборі напою та його продуктів, а також чи корисно вживати безлактозне молоко в ефірі Українського радіо розповіла віцепрезидентка асоціації виробників молока Ганна Лавренюк.

Про якість молока

За останні роки в Україні якість молока-сировини, що надходить на переробку, відповідно і готового продукту, в рази зростає, розповідає Ганна Лавренюк: “Якщо, наприклад про такий сорт, як екстрагатунок у 2009-му році ми взагалі не чули, то це є єдиним придатним в усьому світі ґатунком. На сьогодні нам на переробку надходить вже 34%. Нині в країні відбулись значні модернізації, відбудови, підходи до відповідальності виробників сировини. Якщо, 10-ть років тому, виробники молока їздили до Європи, щоби вчитись, то, тепер, до нас їздять на навчання”.

Про безпечність молока

Показник молока поділяється за показниками безпечності продукту. Йдеться про вміст у сировині-молоці таких показників як “бактеріальне забруднення”, це – гігієна доїння, швидкість охолодження молока і те, як гігієнічно це молоко було доставлено на переробку. Також враховуються інші домішки. Окрім того, одним з показників є залишки антибіотиків, якщо тварина хворіла.

Про скисання молока

Скисання домашнього молока — це природний процес. Якщо воно довго не скисає, то може йтися про додавання продуктів, які не дають бактеріям утворювати кисляк. Що ж до промислового молока, то воно потрапляє до споживачів пастеризованим, ультрапастеризованим, тощо. Для ультрапастеризованого молока є нормальним, що воно не скисає протягом місяця.

Про безлактозне молоко

З безлактозного продукту вилучили молочний цукор - лактозу. Це означає, що до цього продукту додали спеціальний фермент – лактазу, який допомагає його перетравлювати.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди