Друга поразка поспіль. "Зоря" вдома поступилася "Бразі" у другому турі Ліги Європи facebook.com/FCZoryaLuhansk

Луганці провели два різних тайми.

"Зоря" поступилася португальській "Бразі" у матчі другого туру групового етапі Ліги Європи в групі G.

Суперники українців змогли забити два швидких голи. На четвертій хвилині Паулінью відкрив рахунок у матчі. А на 11-й хвилині Гайтан під час контратаки потужним ударом із першого дотику відправив м'яч у ворота луганців.

Команда Віктора Скрипника тиснула на суперника. "Брага" після двох голів заспокоїлася й почала грати по рахунку. Особливо це було помітно у другому таймі.

Під час другої 45-хвилинки португальці почали підсилювати замінами центр поля, аби стримати тиск "Зорі". У луганців за матч було 19 ударів у бік воріт суперника. В той час, як "Брага" лише сім разів била по воротах українців.

"Зоря" атакувала великими силами, однак, "пробити" суперника так і не вдавалося до кінця матчу. Іванісеня забив на 90+6 хвилині матчу, але врятувати становище це не допомогло.

У підсумку, "Брага" перемогла 2:1, а луганці досі не можуть забити гол у груповому етапі Ліги Європи.

Відео огляд матчу "Зоря" - "Брага"

Ліга Європи. Другий тур групового етапу у групі G.

"Зоря" (Україна) - "Брага" (Португалія) - 1:2

Голи: Іванісеня, 90+6 - Паулінью, 4, Гайтан, 11.

У паралельному матчі цієї групи АЕК поступився "Лестеру" - 1:2.

Турнірна таблиця групи G після двох турів ЛЄ

1. "Брага" (Португалія) - 6 очок (2 матчі)
  2. "Лестер" (Англія) - 6 очок (2)
  3. АЕК (Греція) - 0 очок (2)
  4. "Зоря" (Україна) - 0 очок (2)

• "Зоря" в наступному турі зіграє вдома з грецьким АЕКом, а "Брага" на виїзді зіграє з англійським "Лестером". Матчі пройдуть у четвер, 5-го листопада.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start